ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

رئیس‌جمهور دوشنبه مهمان مردم آذربایجان‌غربی

رئیس‌جمهور دوشنبه مهمان مردم آذربایجان‌غربی استبه گزارش مشرق، رئیس جمهور و هیئت همراه وی در قالب سفر استانی، صبح روز دوشنبه، دهم خرداد ماه امسال مهمان مردم آذربایجان غربی است.
در این سفر حسن روحانی ساعت 9:30 از طریق فرودگاه بین‌المللی وارد شهر ارومیه شده و طی استقبال از سوی مردم و مسؤولان، در ورزشگاه تختی ارومیه حضور یافته و برای مردم ارومیه سخنرانی خواهد کرد.
برنامه‌های متنوعی برای سفر رئیس جمهور به این استان مرزی در نظر گرفته شده است که از آن جمله می‌توان به دیدار رئیس جمهور با نخبگان، دیدار با سرمایه‌‌گذاران بخشهای مختلف، دیدار با فعالان اقتصادی اشاره کرد.
طی دومین روز حضور رئیس جمهور در آذربایجان غربی، وی در محل پتروشیمی مهاباد حضور یافته و این طرح را افتتاح خواهد کرد که افتتاح پروژه‌های عمرانی در شهرهای مختلف استان آذربایجان غربی از طریق ویدئو کنفرانس از دیگر برنامه‌های روحانی به آذربایجان غربی است.
رئیس جمهور در این سفر نشستی با خبرنگاران استان آذربایجان غربی خواهد داشت و علاوه بر این حضور روحانی در شورای اداری آذربایجان غربی که در محل سالن جلسات استانداری آذربایجان غربی برگزار می‌شود، را شاهد خواهیم بود.
در این سفر 341 طرح عمرانی و اقتصادی با اعتبار 2 هزار میلیارد تومان نیز به صورت همزمان افتتاح خواهند شد.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مشرق نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.