ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نبرد موصل تاثیری بر نبرد فلوجه ندارد/ بحث شرکت ترکیه در نبرد موصل بی ارزش است

خالد العبیدی وزیر دفاع عراق تاکید کرد که نبرد آزادسازی موصل از دست گروه تروریستی داعش تاثیری بر نبرد کنونی برای آزادسازی شهر فلوجه از این گروه ندارد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، خالد العبیدی وزیر دفاع عراق در گفتگو با شبکه تلویزیونی السومریه نیوز گفت: یگان‌های نظامی آماده برای آزادسازی استان نینوا به مرکزیت موصل امروز وارد شهر تکریت شدند.

وی افزود: آزادسازی استان نینوا تاثیری بر نبرد فلوجه ندارد.

العبیدی تصریح کرد: نیروهای ویژه نبرد نینوا از مدتها پیش تعیین و به خوبی آموزش و تجهیز شده اند.

وی تصریح کرد: ما درصدد گشودن چند جبهه علیه داعش هستیم و آنها را از محورهای مختلف به طور غیرمنتظره غافلگیر خواهیم کرد.

العبیدی درباره خبرها درخصوص مشارکت دادن نیروهای ترکیه در نبرد آزادسازی استان نینوا تاکید کرد: سخن از این امر صرفا رسانه ای است و ارزشی ندارد و این فقط نیروهای عراقی هستند که این استان را آزاد خواهند کرد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نبرد موصل تاثیری بر نبرد فلوجه ندارد/ بحث شرکت ترکیه در نبرد موصل بی ارزش است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.