ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

خدمت رحمانی پایان ماه تمام می‌شود/ پولادی دسیسه کرده است

خدمت رحمانی پایان ماه تمام می‌شود/ پولادی دسیسه کرده است

کاپ/ جانشین اداره سرمایه های ستاد کل نیروهای مسلح گفت:بختیار رحمانی از پایان ماه می تواند در خدمت تیم ملی باشد.
سردار کمالی درباره اردوی تیم ملی فوتبال ایران در مقدونیه و امکان همراهی بختیار رحمانی و سروش رفیعی با کاروان تیم اظهار داشت: این دو بازیکن هنوز خدمت سربازی شان به اتمام نرسیده است و از نظر ما رفتن شان به این اردو ممنوع است. مهدی تاج هم صحبتی در این باره با ما انجام داد اما به توافقی برای حضور این بازیکنان سرباز در تیم ملی نرسیدیم و ما اجازه ندادیم.
وی درباره زمان پایان یافتن خدمت بختیار رحمانی و سروش رفیعی خاطرنشان کرد: اواخر این ماه خدمت سربازی بختیار رحمانی به اتمام می رسد و می تواند به تیم ملی بازگردد اما سروش رفیعی چند ماه دیگر باید خدمت کند.
سردار کمالی در پایان درباره صحبتی که چندی پیش انجام داده بود مبنی بر اینکه هرگاه کارلوس کی روش رحمتی را به تیم ملی دعوت کرد او هم سرباز ها را خواهد بخشید تا بتوانند در تیم ملی حضور داشته باشند، تصریح کرد:من گفتم چطور می شود کی روش به خاطر یک بی احترامی مانع حضور مهدی رحمتی در تیم ملی می شود و به حرف هیچکس گوش نمی دهد اما انتظار دارد بازیکنی مثل پولادی که انواع و اقسام دسیسه ها و حیله ها را برای نرفتن به سربازی به کار برده است در تیم ملی حضور داشته باشد و پیراهن مقدس آن را بر تن کند.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.