ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نوبخت: دولت روزهای بسیار سختی را گذرانده و به سختی امور را پیش می‌برد/ به هیچ عامل بیرونی متکی نیستیم

سخنگوی دولت با بیان اینکه تحریم‌های جدیدی وضع شده ربطی به مسئله هسته‌ای ندارد، گفت: دولت به هیچ عامل بیرونی متکی نیست. آفتاب‌‌نیوز : محمدباقر نوبخت صبح امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان کرمان با بیان اینکه دولت روزهای بسیار سختی را گذرانده و به سختی امور را پیش می‌برد، افزود: اگر تناسبی بین اختیارات و مسئولیتها تعریف شود آن وقت می‌توان منصفانه قضاوت کرد که علی‌رغم همه مشکلات دولت چه تلاشهایی انجام داده است.
سخنگوی دولت با بیان اینکه دولت مسئله هسته‌ای را با موفقیت پشت سر گذاشت و تحریم‌های مربوط به هسته‌ای برداشته شد، گفت: فروش نفت کشور از سال گذشته که حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار بشکه بود به ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار بشکه رسیده است.
وی با اشاره به اینکه مستکبران دنیا در مقابل نظام اسلامی ایستاده است، خاطرنشان کرد: هیچ‌گاه به عهد آمریکا بلکه هیچ کشور دیگری هم متکی و مطمئن نبوده‌ایم و در این راستا در مجموع تعهدات به دو شکل است، یکسری تعهدات مربوط به مسئله هسته‌ای بوده که کاملا انجام شده است و یکسری تعهدات هم شفاهی و به صورت حسن ظن است که به مانند دو دوست اگر ته دل آنها ذره‌ای ناراحتی وجود داشته باشد در عمل اتفاقی نیفتاده و ظاهرا با هم دوست هستند.
به گزارش ایسنا، سخنگوی دولت با بیان اینکه تحریم‌های جدیدی وضع شده ربطی به مسئله هسته‌ای ندارد، گفت: دولت به هیچ عامل بیرونی متکی نیست.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آفتاب نیوز-پربیننده ها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.