ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

واشنگتن پست:ترامپ یکی از حامیان رنگین پوست خود را به اشتباه جنایتکار خطاب کرد

به گزارش ایرنا به نقل از تارنمای نشریه واشنگتن پست، این حادثه زمانی روی داد که یک هوادار رنگین پوست ترامپ قصد داشت تا نامه خود را به او تحویل دهد.
ترامپ که مشغول سخنرانی در جمع هواداران بود، به اشتباه گمان کرد که وی برای بر هم زدن نظم سخنرانی به آنجا آمده است و گفت : هزار و پانصد دلار به تو پول داده اند که اعمال یک جنایتکار را انجام دهی؟ او را بیرون بیندازید.
نامزد جمهوریخواه پیش از این هم ستاد انتخابات «هیلاری کلینتون» نامزد حزب دمکرات را به تطمیع مردم برای برهم زدن نظم سخنرانی های خود متهم کرده بود.
گفتنی است این فرد رنگین پوست که به اجبار ماموران امنیتی به بیرون از محل گردهمایی در شهر کینستون ایالت کارولینای شمالی هدایت شد، گفت که همچنان قصد دارد به ترامپ رای دهد.
در شرایطی که تنها 9 روز تا انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باقی مانده، اغلب نظرسنجی های رسانه های آمریکایی هیلاری کلینتون را با اختلاف گاه دو رقمی پیشتاز رقابت های ریاست جمهوری می دانند.
انتخابات عمومی آمریکا (ریاست جمهوری، مجالس نمایندگان، سنا، فرمانداری ها و شهرداری ها) هشتم نوامبر (18 آبان) برگزار خواهد شد.
اروپام **9386 ** 1908
مترجم : مهران معینی جم** انتشار دهنده : افشار دارابی


انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.