روبن: عجله ای برای تمدید قرارداد ندارم


به گزارش "ورزش سه"، قرارداد روبن با بایرن در پایان فصل به پایان خواهد رسید. کارل هاینز رومینیگه، رئیس باشگاه بایرن پیشتر مدعی شده بود که تمدید قرارداد در برنامه‌های باشگاه جای دارد و آینده روبن در بایرن خواهد بود. حال روبن که از سال 2009 در بایرن توپ می‌زند مدعی شد که او نیز مانند باشگاه عجله ای برای تمدید قرارداد ندارد و در موقعی مناسب مذاکرات را آغاز خواهد کرد.

 

 


او گفت:" رومینیگه شماره پدر من (ایجنت روبن) را دارد بنابراین می‌تواند با او تماس بگیرد و به یک قهوه دعوتش کند. ولی این فعلا موضوع مهمی برای من نیست. هدف من این است که آمادگی بدنی ام را حفظ کنم و نمایش‌های خوبی داشته باشم. من و باشگاه می‌دانیم که چقدر برای هم مهم هستیم. من صادق هستم ولی به این مورد خیلی فکر نمی‌کنم. در باشگاه حضور دارم و تنها تمرکزم بر این است که نمایش خوبی داشته باشم. چه تماسی گرفته شود و چه نه، من بازیکن بایرن هستم. می‌دانم قراردادم در پایان فصل به پایان می‌رسد ولی اینکه سلامت فیزیکی ام حفظ شود و روند رو به رشدی داشته باشم موضوع دیگری است. موضوع سوم نیز تمدید قرارداد من است.


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «روبن: عجله ای برای تمدید قرارداد ندارم» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.