ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سرمایه گذاری 500 میلیون دلاری ایران خودرو با فرانسه

سرمایه گذاری 500 میلیون دلاری ایران خودرو با فرانسه

باشگاه خبرنگاران/ محسن صالحی نیا معاون وزیر صنعت و معدن تجارت با اشاره به مذاکرات اخیر و اخذ قرارداد در صنعت خودرو اظهار داشت: طی مذاکرات اخیر قرارداد مشترکی بین ایران خودرو و psa به امضا رسیده است و طبق قول های داده شده ظرف چند ماه آینده محصول مشترک جوینت ونچر به بازار عرضه می شود.
وی با اشاره به قراردادهای دیگر صنعت خودرو سازی گفت: ایران خودرو در خصوص خودروهای سنگین مذاکراتی انجام داده که قرارد نهایی آن درحال بررسی است.
صالحی نیا ادامه داد: شرکت سیتروئن با سایپا آخرین مراحل مذاکرات خود را طی می کنند که امیدواریم به زودی شرکت آنها به ثبت برسد.
معاون وزیر صنعت، معدن تجارت، میزان سرمایه گذاری ایران خودرو با psa را 500 میلیون دلار و سایپا و سیتروئن 300 میلیون دلار را عنوان کرد.[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.