ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بزرگترین جایزه کمدی آمریکا برای بیل موری

بیل موری جایزه مارک تواین را برای شوخ‌طبعی آمریکایی را از آن خود می‌کند. امتیاز خبر: 18 از 100 تعداد رای دهندگان 137 خبرگزاری صبا: بیل موری جایزه مارک تواین را برای شوخ‌طبعی آمریکایی را از آن خود می‌کند.
بیل موری 66 ساله شب یکشنبه در مرکز کندی، جایزه مارک تواین یعنی بزرگترین جایزه آمریکا برای کمدی را دریافت کرد. در عصری که با شوخی‌های بسیاری درباره زیرکی و گریزندگی عجیب شخصیت موری گذشت، دیوید لترمن تاثیرگذارترین سخنرانی را درباره او در حین دریافت جایزه ارائه کرد. بزرگترین جایزه کمدی آمریکا برای بیل موری
مروی پس از دریافت این جایزه آن را به مردی نشسته در ردیف اول داد و از او جمعیت خواست جایزه را میان خود بگردانند.
موری که او را برای زندگی خارج از حباب هالیوود می‌شناسند، خود نیز در این مراسم تایید کرد که "گوش دادن به تمام آن مردمی که برای دو روز با شما رفتار بسیار خوشایندی دارند بسیار سخت است. شما فقط واقعا مشکوک می‌شوید.
دیوید لترمن نیز پس از سخنرانی موری به تعریف و تمجید از او پرداخت. موری پیش از اتمام پخش برنامه نیمه شب لترمن 44 بار مهمان برنامه او بوده است و این او رابطه دوستانه نزدیکی با یکدیگر دارند.
موری پس از کسب شهرت در برنامه "زنده شنبه شب" در چندین عنوان موفق کمدی در دهه 80 و 90 میلادی ظاهر شد و پس از آن بسوی نقش‌های بیشتر دراماتیک متمایل شد. او برای بازی در فیلم «گمشده در ترجمه» سوفیا کوپولا نیز نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگری شد.
جایزه مارک تواین اولین بار در سال 1998 اهدا شد و به کسانی اعطا می‌شد که به سنت ساموئل کلمنز، نویسنده، هجویه‌پرداز و نقاد اجتماعی مشهور به مارک تواین در جامعه تاثیر می‌گذاشتند.
موری همچنین در سخنرانی خود از برادر بزرگترش، برایان دویل-موری تشکر کرد که به او برای آغاز حرفه بداهه پردازی‌اش کمک کرد.
موری گفت: "برادرم از هر کس دیگری که تا به حال شناخته‌ام آدم با دل و جرئت تری است، و تنها دلیل اینجا بودن من در این شب به دلیل دل و جرئت برادرم برایان است. او خیلی صبر کرده تا این را بشنود."

[ منبع این خبر سایت برترین ها- فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها- فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.