ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

لغو بازی منچستر به دلیل کشف جعبه ای مشکوک

دیدار پایانی منچستریونایتد در لیگ برتر جزیره به دلیل کشف یک جعبه مشکوک در قسمتی از ورزشگاه اولدترافورد به تاخیر افتاد. بخش ورزشی تبیان بازی منچستر

در حالی که قرار بود دیدار تیم های منچستریونایتد و بورنموث همانند سایر بازی های هفته پایانی لیگ برتر انگلیس از ساعت 18:30 به طور همزمان آغاز شود به دلیل اتفاقاتی که در 2 جایگاه استرتفورد و سر آلکس فرگوسن افتاد، این بازی لغو شد. به گفته برخی شاهدان حاضر در ورزشگاه جعبه ای مشکوک در قسمتی از ورزشگاه پیدا شد که باعث شدمسئولان دستور دهند این 2 جایگاه سریعا تخلیه شود.
با توجه به این اتفاق و با به صدا درآمدن آژیر امنیتی در اولدترافورد، هواداران ورزشگاه را ترک کردند تا بازی در زمان دیگری برگزار شود. این در حالی است که پس از تخلیه 2 جایگاه استرتفورد و سر آلکس فرگوسن قرار بود بازی با 45 دقیقه تاخیر آغاز شود. 2 تیم منچستریونایتد و منچسترسیتی در هفته پایانی لیگ برتر برای به دست آوردن رتبه چهارم و کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا با یکدیگر می جنگند. با توجه به لغو بازی در اولدترافورد شاگردان فن گال می توانند با اطلاع از نتیجه بازی منچسترسیتی و سوانسی، تکلیف خود را در بازی مقابل بورنموث بدانند.


منبع : اسپرت

[ منبع این خبر سایت تبیان-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «لغو بازی منچستر به دلیل کشف جعبه ای مشکوک» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تبیان-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.