ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

همایش پیاده روی در دریاچه خلیج فارس

سومین همایش پیاده روی خانوادگی بازنشستگان شهرداری تهران پنچشنبه23اردیبهشت ماه با حضور بیش از شش هزار بازنشسته به همراه خانواده در دریاچه خلیج فارس برگزار شد. بخش ورزشی تبیان همایش پیاده روی

در ساعات اولیه صبح، بیش از شش هزار نفر از بازنشستگان به همراه خانواده هایشان، در دریاچه خلیج فارس گرد هم آمدند تا با آغاز سومین همایش پیاده روی خانوادگی، در مسیردریاچه خلیج فارس پیاده روی کرده و در محل اجتماعات این دریاچه گرد هم آیند.
منتظرالمهدی رئیس سازمان بازنشستگی در پایان این مراسم ضمن خیر مقدم به حضور بازنشستگان و خانواده های شان و تبریک اعیاد شعبانیه،گفت: از حضور شرکت کنندگان درسومین همایش پیاده روی خانوادگی بازنشستگان شهرداری که به عنوان نخستین برنامه فرهنگی سازمان بازنشستگی است تهران قدردانی کرده و امیدوارم که موجب جلب رضایت بازنشستگان عزیز شده باشد.
مدیر عامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران ابراز امیدواری کرد که با مشارکت و حضور پرشور بازنشستگان، بتوانیم سال فرهنگی پرباری را برای بازنشستگان و خانواده های شان رقم بزنیم.
از ویژگی هاک ی این مراسم، حضور تمامی اقشار از مسن ترین تا کوچک ترین فرد خانواده درکنار یکدیگر بود که علاوه بر پیاده روی در کنار یکدیگر در فضای نشاط آور دریاچه شهدای خلیج فارس، از برنامه های مختلف تدارک دیده شده، بهره بردند.
از بخش های مختلف این مراسم می توان اجرای ورزشی همگانی توسط عباس بکایی، مربی ورزش همگانی و بازنشسته شهرداری تهران، و اجرای محمود شهریاری و طنزحسن ریوندی نام برد.
گفتنی است ده نفر ازشرکت کنندگان در سومین همایش پیاده روی خانوادگی به قید قرعه کمک هزینه سفر به عتبات و مشهد مقدس اهدا شد.منبع:تهران سما

[ منبع این خبر سایت تبیان-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تبیان-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.