ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

خبرنگاری که هرجا باشد آن تیم برنده نمی‌شود!

خبرنگاری که هرجا باشد آن تیم برنده نمی‌شود!

طرفداری/ تجربه دو سال اخیر نشان می دهد محمدحسین میثاقی به هر استادیومی برود، تیم های آن بازی قهرمان نمی شوند.
محمدحسین میثاقی بی شک بهترین خبرنگار و گزارشگر ورزشی صدا و سیماست. میثاقی اما یک رکورد جالب توجه هم با خود رادر که البته بیشتر شبیه به خرافات است.
دو سال قبل که سه تیم سپاهان، تراکتورسازی و نفت تهران مدعی قهرمانی بودند، میثاقی در هفته آخر به تبریز رفت تا قهرمانی احتمالی یکی از آن دو تیم نفت یا تراکتورسازی گزارش کند، اما سپاهان در فولادشهر قهرمان شد و تبریز بی جام ماند.
امسال نیز با اینکه همه شرایط برای قهرمانی پرسپولیس در تهران مهیا بود و اتفاقا محمدحسین میثاقی گزارشگر ویژه این قهرمانی انتخاب شده بود، اما جام قهرمانی در اهواز به شاگردان عبدالله ویسی رسید.
البته این مسائل بیشتر اتفاقات نادر و جالب فوتبال بوده و ربطی به شخص محمدحسین میثاقی عزیز ندارد. اما تیم های مدعی در هفته آخر اگر می خواهند قهرمان شوند باید سعی کنند میثاقی را از استادیوم ها دور نگه دارند!

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.