ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مشورت محمدی با استیلی برای پیوستن به پرسپولیس

مهرداد محمدی برای پیوستن به پرسپولیس با حمید استیلی مشورت کرد و مربی سابقش، از این اتفاق استقبال کرد. به گزارش نامه نیوز ، ماجرای پیوستن مهرداد محمدی به پرسپولیس گویا در مراحل پایانی و نهایی اش به سر می برد. این بازیکن جوان که در لیگ پانزدهم عملکرد درخشانی در ترکیب راه آهن داشت؛ مشتری های زیادی برای فصل پیش رو دارد اما علاقه شخصی اش به پرسپولیس و همچنین توافقات اولیه که بین راه آهن و پرسپولیس انجام شده او را به سرخپوشان پایتخت نزدیک کرده استا.
محمدی به تازگی با حمید استیلی، کاشف او و برادرش در راه آهن که سابقه حضور چند ساله در پرسپولیس را دارد درباره پیوستن به این تیم صحبت کرد و مشورت گرفت و استیلی هم از پیوستن او به پرسپولیس استقبال کرد و فقط از مهرداد خواست که حاشیه هایش را کنترل کند.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.