ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

استقلال با قهرمانی در جام حذفی شکست دربی را جبران می‌کند

استقلال با قهرمانی در جام حذفی شکست دربی را جبران می‌کند

بانک ورزش/ سهراب بختیاری زاده پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران می گوید بازی فینال جام حذفی شرایط خاص دارد و آبی پوشان دوست دارند با قهرمانی در این جام، شکست سنگین دربی را جبران کنند. گفتگوی سهراب بختیاری زاده را با بانک ورزش می خوانید.
در آستانه فینال جام حذفی هستیم، این بازی را چطور می بینید؟
به نظرم فینال شرایط خاصی دارد، هر دو تیم با تمام وجود می آیند که بازی را ببرند و قهرمان شوند. استقلال می خواهد با این قهرمانی باخت سنگین در دربی را جبران کند، البته آن ها در لیگ هم سوم شدند و سهمیه آسیا را گرفته اند ولی با یک قهرمانی می توانند هواداران را با خودشان همراه کنند.
ذوب آهن هم با یحیی ممکن است دو بار پشت سر هم قهرمان جام حذفی شوند.
اگر بتوانند قهرمان شوند کار بزرگی کرده اند، یادم نمی آید که تیمی توانسته باشد همچین کاری بکند. به هر ترتیب بازی بسیار سختی است ولی نکته اصلی این است که بازی در خرمشهر برگزار می شود و این بسیار ارزشمند است.
ولی خبرهای رسیده حاکی از گرمای هوای بسیار شدید در خرمشهر دارد، این روی کیفیت بازی تاثیر نمی گذارد؟
من هم نگران این موضوع هستم و فکر می کنم گرمای هوا روی کیفیت بازی تاثیر بگذارد.
مظلومی اعلام کرده فصل بعد هم در استقلال می ماند، این تصمیم عاقلانه است؟
ماندن یا رفتن مظلومی در حیطه وظایف من نیست و صحبت درباره آن نمی تواند به استقلال کمکی کند. کادر فنی و بازیکنان باید روی این بازی تمرکز کنند و بعد از آن کادرمدیریتی و فنی درباره آینده خودشان تصمیم می گیرند.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.