ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

موسی شهبازی: از یک بحران خارج شدیم و وارد بحران جدید مالی شدیم

موسی شهبازی: از یک بحران خارج شدیم و وارد بحران جدید مالی شدیم

بازیکن تیم فوتبال فولاد یزد گفت: از یک بحران خارج شدیم و وارد بحران جدید مالی شدیم.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، موسی شهبازی بازیکن تیم فوتبال فولاد یزد درخصوص بازی دیروز تیمش به خبرنگار فرتاک ورزشی گفت: مقابل اکسین نتیجه خوبی کسب کردیم و کمی از بحران خارج شدیم اما بحران های مالی هنوز دست از سر تیم برنداشته است. گل بدی خوردیم گلرمان باید آن توپ را می گرفت چون واقعا ما به برد نیاز داشتیم. قطعا بازی سختی داشتیم چون تیم بالای جدولی با پایین جدولی بود اما ما تما تلاشمان را به کار بستیم تا از سد حریف بگذریم که خب نشد. 

وی افزود: آقای امیری از زمانی که به فولادیزد آمدند تمام تلاششان را کردند اما ایشان فقط از نظر روحی روانی توانستند تیم را در شرایط بازی قرار دهند والا هیچ پولی هنوز از باشگاه دریافت نکردیم که خب این روی تیم فشار وارد می کند. اما طبق صحبت هایی که انجام شده قول دادند پیش از بازی با سپیدرود مبلغی به حساب هایمان واریز شود. 

وی ادامه داد: سپیدرود تیم خوبی است اما با توجه به حضور آقای امیری در فولاد و بازی در خانه فکر نمی کنم حریف مان حالا چه بالای جدولی چه پایین جدولی در اینجا بازی آسانی داشته باشد. ما هم تمام تلاشمان را در هر بازی می کنیم تا 3 امتیاز را کسب کنیم و از انتهای جدول جدا شویم دیگر. 

شهبازی در پایان گفت: شرایط بازی اینطور است که ما نتایج را به حریف واگذار می کنیم، به طور مثال اکسین مقابل ما ظاهر نشده بود که ببازد. ما اگر نمی کشیدیم عقب و اجازه ضدحمله به حریف را نمی دادیم قطعا حریف نمی توانست به ما گل بزند که در نهایت اینطور شد. قرارنیست هر بازی 3،4 گل بزنی. در لیگ یک، یک گل تعیین کننده است که چه تیمی برنده است و چه تیمی بازنده. شرایط سختی در لیگ یک حاکم است، اینطور نیست که شما بایستید تا حریف دقیقه 90 گل بزند.

مصاحبه: "سمیه میرمحمدی"

 

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت فرتاک ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فرتاک ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.