ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

زمین‌گیر شدن تکفیری‌ها و سلفی‌ها توسط نیروی قدس و نیروی زمینی سپاه/ هلاکت زبده‌ترین نیروی‌های سلفی و تکفیری توسط نیروی زمینی سپاه

به گزارش مشرق، سردار جواد عظیمی‌فر امشب در برنامه سرو قامتان که به مناسبت برگزاری کنگره شهدای استان کهگیلویه و بویراحمد اجرا شد؛ اظهار کرد: در آن سوی مرزهای کشور سلفی‌ها و تکفیری‌ها فعالیت دارند که اشراف کاملی بر تحرکات آن‌ها داریم.

معاون نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در این بین نیروی قدس سپاه و همچنین نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی وظایفی بر عهده دارند.

عظیمی‌فر تصریح کرد: طی 30 سال گذشته این گروهک‌ها ضربات زیادی از خلا‌های مرزی که وجود داشت وارد کردند که با درایت مقام معظم رهبری و فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مسؤولیت حفاظت از مرزها به نیروی زمینی سپاه سپرده شد.

این فرمانده ارشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امنیتی که اکنون در کشور ما حاکم است حاصل تلاش نیروی قدس سپاه و نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

وی افزود: نیروی قدس سپاه با انجام وظیفه مستشاری خود در آن سوی مرزها و نیروی زمینی نیز با انجام وظیفه در مرزهای کشور با قدرت امنیت کشور را تأمین می‌کنند و همین موجب شده اکنون امن‌ترین کشور دنیا محسوب شویم.

عظیمی‌فر با بیان نا امنی‌هایی که در کشورهای مدعی همچون آمریکا و فرانسه و سایر کشورهای اروپایی وجود دارد، افزود: امروز کشورهای منطقه از ترکیه گرفته تا افغانستان و پاکستان و سوریه و عراق در مقابل گروه‌های سلفی و تکفیری آسیب‌پذیر شده‌اند.

وی گفت‌: اما در جمهوری اسلامی به واسطه رشادت نیروهای جان برکف هیچ‌گونه ناامنی نداریم و دیدیم که طی چند روز اخیر تعداد 12 تروریست در کرمانشاه به هلاکت رسیدند.

این فرمانده ارشد نظامی با بیان اینکه در سال 95 تاکنون تعدادی از زبده‌تری نیروهای سلفی و تکفیری توسط نیروی زمینی سپاه به هلاکت رسیده‌اند، افزود: در حال حاضر کوچکترین مشکلی در مرزهای کشور نداریم.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-پربازدیدها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «زمین‌گیر شدن تکفیری‌ها و سلفی‌ها توسط نیروی قدس و نیروی زمینی سپاه/ هلاکت زبده‌ترین نیروی‌های سلفی و تکفیری توسط نیروی زمینی سپاه» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مشرق نیوز-پربازدیدها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.