ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مظفری زاده: ویلیامز کم نقص داوری کرد


به گزارش "ورزش سه"، مظفری زاده که از پیروزی ایران در تاشکند راضی به نظر می آید عقیده دارد پیش داوری ها درباره ویلیامز نادرست بود و او خوب از پس این بازی برآمد.


نقد داوری بازی ایران مقابل ازبکستان به شرح زیر است:
* بنجامین ویلیامز داور خوش استیل استرالیایی همانطور که از او انتظار می رفت با استفاده از دوندگی و تجربه بالای خود بازی دو تیم ایران و ازبکستان را به خوبی و کم نقص قضاوت کرد.
* بنجامین در دقایق 51 و 54 در اعلام و عدم اعلام ضربه کرنر برای ازبک ها مرتکب اشتباه شد.
* دقیقه 56 تصمیم درست ویلیامز در اعلام خطای کاپیتان ازبکستان با اعتراض او همراه بود که نتیجه ای جز کارت زرد برای او به همراه نداشت.
* دقیقه 65 داور به درستی مدافع ازبکستان را به دلیل خطا بر روی طارمی با کارت زرد جریمه کرد.
* در پایان باید به کادرفنی تیم ملی قبل و در جریان بازی در دور کردن مسائل مربوط به حواشی داوری و بر هم نخوردن تمرکز تیمی و همچنین رفتار مناسب و توام با احترام بازیکنانمان به تصمیمات تیم  در طول مسابقه اشاره نمود که ادامه همین روند می تواند به نفع تیم ملی کشورمان باشد.

 


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.