ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

عطایی: فشار روی تیم ملی غیرطبیعی بود؛/ قرار نیست والیبال در قهرمان المپیک شود


به گزارش "ورزش سه"، با مشخص شدن رقبای ایران در المپیک حالا گمانه زنی ها و جایگاه های احتمالی برای شاگردان لوزانو در ریو بیشتر از قبل داغ شده است. اینکه ایران حالا در با کیفیت ترین سطح خود قرار دارد و بازیکنان آماده شکست دادن هر تیمی هستند اما بهروز عطایی سرمربی تیم ملی جوانان ایران معتقد است:«  در المپیک تیم قوی یا ضعیف نداریم و 12 تیم از بهترین های جهان دور هم جمع می شوند که هر بازی به سختی و البته زیبایی یک فینال است. ایران شرایط و کیفیت خوبی دارد اما قرار نیست در اولین سال حضور قهرمان المپیک شویم. رویدادی که ما برای اولین بار قرار است آن را تجربه کنیم بسیار از تیم ها در آن با تجربه و کاربلد هستند و نباید توقعات غیر منطقی داشت.»


عطایی در مورد اینکه بهتر است ایران با ترکیب اصلی به مسابقات لیگ جهانی برود یا تغییراتی در آن ایجاد شود گفت:« نباید از اهمیت لیگ جهانی غافل شویم اما معمولا تیم ها بازیکنان جوان و مهره هایی که می خواهند آنها را با میادین بین المللی آشنا کنند پا به مسابقات می گذارند به جز سالی که المپیک پیش رو است. قهرمان لیگ جهانی در سال هایی که المپیک پیش رو است معمولا قهرمان المپیک هم شده و این مساله نشان می دهد این مساله چه قدر می تواند مهم باشد. با این حال باید مدیریت خوبی شکل بگیرد که تیم هم بیش از اندازه تحت فشار نباشد و از طرف دیگر جذابیت مسابقات برای ایران حفظ شود. به نظر من اگر بازیکنان در هفته اول می توانستند کمی استراحت کنند و از هفته های بعد به تیم اضافه شوند می توان هم دو موضوع را تحت کنترل داشت اما به هر ترتیب کادر فنی بهتر از همه می داند شرایط تیم و اوضاع پیش رو چه طور است.»


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.