شانس علیرضا برای پشت سر گذاشتن علیرضا/ مقایسه بیرانوند و گلرهای تاریخ تیم ملی


به گزارش "ورزش سه"، گلرهای تیم ملی را با هم مرور خواهیم کرد. در این عرصه 7 بازی اولی که یک گلر طی آن برای تیم ملی در 7 بازی اصلی به میدان رفته در نظر خواهیم گرفت. معیار محاسبه بر اساس تعداد بازی‌های ملی است.

*عابدزاده: در بازی اول و دوم  در هر بازی یک گل از تیم ملی کویت دریافت کرد. او در 7 بازی اول ملی خود 3 گل خورد. عابدزاده در کل 77 بازی ملی کرده است.
*میرزاپور: در اولین بازی ملی خود 2 گل از بوسنی خورد و بازی 2-2 شد. او در 7 بازی اول خود 9 گل دریافت کرد. میرزاپور 77 بازی ملی کرده است.
*سید مهدی رحمتی: در دومین و سومین بازی ملی خود برابر سوریه و عراق 2 گل خورد و در 7 بازی اول ملی خود 6 گل خورده است. او 76 بازی ملی انجام داده است.
*ناصر حجازی در اولین و دومین  بازی ملی خود برابر تیم پاکستان 2 گل و تیم  قدرتمند ترکیه در 28 دقیقه اول بازی 4 گل خورد. مرحوم حجازی در 7 بازی اول ملی خود 12 گل خورد. حجازی 58 بازی ملی داشت.
*بهزاد غلامپور: در اولین بازی ملی خود 2 گل از لهستان خورد. غلامپور در 7 بازی ملی اولش 3 گل خورده است. او در 27 بازی ملی برای تیم ملی فوتبال کشورمان بازی کرده است.   *عزیز اصلی: در 2 بازی اول دوستانه‌اش برابر عراق در خرداد سال 1341 3 گل دریافت کرد. او در 7 بازی اول ملی خود 5 گل خورده و در 24 بازی ملی برای کشورمان حاضر بوده است.
*علیرضا حقیقی: در دومین بازی ملی خود از آلبانی گل خورد و در 7 بازی ملی 2 گل دریافت کرده است. او در حال حاضر 23 بازی ملی دارد.
*پرویز برومند: در اولین بازی ملی خود 2 گل از مجارستان دریافت کرد. او در 7 بازی ملی خود 4 گل خورده است و به طور کل 20 بازی ملی انجام داد.
*منصور رشیدی: در دو بازی نخست خود 9 گل از مجارستان و دانمارک خورد. او در 7 بازی اول 11 گل دریافت کرد و در کل 20 بازی ملی داشت.
*بهروز سلطانی: در اولین بازی ملی خود از ژاپن و در بازی چهارم ملی خود 2 گل خورد. او در 7 بازی اول 4 گل خورد و در طول دوران فوتبالش 17 بازی ملی انجام داده است.
*حسن رودباریان: در بازی ملی پنجم خود 2 گل در تساوی 2-2 برابر بلاروس خورد. او در 17 بازی ملی خود 7 گل خورد و 10 کلین شیت داشت.
*هادی طباطبایی: در دومین بازی ملی خود 2 گل خورد. او در 7 بازی اول  7 گل خورد و در کل 14 بازی ملی انجام داد.
*نیما نکیسا: در دومین بازی ملی خود 2 گل از عراق خورد. نکیسا در 7 بازی ملی خود 8 گل دریافت کرد. او در کل 13 بازی ملی کرد.
*رحمان احمدی: در اولین و دومین بازی ملی خود از اردن و تاجیکستان 2 گل خورد. او در 7 بازی ملی اول خود 6 گل خورد. احمدی، در کل 11 بازی ملی انجام داده است.
*بهرام مودت: در سومین بازی 2 گل از تایلند خورد. او در 7 بازی اول ملی خود 3 گل خورد و در کل 10 بازی ملی انجام داد.   *وحید طالب لو: او هم در 7 بازی اول ملی خود یک گل خورده است با این تفاوت که مورد محاسبه ما،بازی‌های ثابت ملی است بنابراین در 7 بازی دیگر که او دقایقی به میدان رفته را محاسبه نکردیم، او در بازی‌های مورد اشاره 2 گل دیگر خورده است. به عبارتی او در 7 بازی ثابت ملی یک گل خورده اما مابین بازی‌های مورد نظر در 4 بازی که در ترکیب اصلی نبوده 2 گل دریافت کرده است.
*احمد سجادی: در سومین بازی ملی خود 2 گل از تیم ملی فوتبال چین خورد. سجادی 8 بازی برای تیم ملی انجام داد و 6 گل خورده است.
*محمد بیاتی: در 7 بازی ملی انجام داده 14 گل دریافت کرده است.


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شانس علیرضا برای پشت سر گذاشتن علیرضا/ مقایسه بیرانوند و گلرهای تاریخ تیم ملی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.