ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ابهام در قرارداد گولچ با باشگاه پرسپولیس/ عدم تعهد به قرارداد یعنی فسخ قرارداد

گولچ
مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس مدعی است مدافع کروات این تیم نمی‌توانسته حتی بدون دریافت پیش قراردادش دیگر به ایران برنگردد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، عدم بازگشت آنتونی گولچ به ایران بعد از سفرش به کرواسی اتفاق غیر منتظره‌ای نبود از این جهت که او در روز‌های آخری که در ایران بود بارها به مسئولان باشگاه پرسپولیس هشدار داده بود که مطالباتش را بدهند. مدافع کروات خیلی خوب از قوانین فیفا سر در‌ می‌آورد و به این خاطر گفته می‌شود در تصمیمی که گرفته هوشمندانه عمل کرده است.

یکی از ایجنت‌های نزدیک به گولچ مدعی است این بازیکن طبق قرار‌داد در 3 ماه اول حضورش در ایران باید حقوقش را به طور ماهیانه دریافت می‌کرد و چند بار هم در این زمینه به طور رسمی به باشگاه هشدار داد که نادیده گرفته شد. به ادعای این ایجنت، گولچ چون به صورت قانونی در 3 ماه پیش قرارداد خود را به طور کامل دریافت نکرد این اجازه را دارد که قراردادش را به طور یکطرفه فسخ کند. البته این فرد مدعی شد باشگاه پرسپولیس اگر سریع‌تر به فیفا شکایت کند می‌تواند پرونده این بازیکن را به شکلی پیش ببرد که مابقی مطالبات گولچ را ندهد اما امکان بازگشت پرداختی‌های باشگاه بابت پول رضایت نامه و  پیش قرارداد وی، ممکن نیست.

پندار خمارلو در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی تسنیم در مورد ابهامات موجود در قرارداد آنتونی گولچ، اظهار داشت: عدم دریافت مطالبات فقط شامل گولچ نمی‌شود و همه بازیکنان پرسپولیس حق‌وحقو‌شان را طبق قرارداد نگرفته‌اند اما گولچ این اجازه را نداشت که دیگر به ایران برنگردد.

وی در پاسخ به این سوال که گولچ طبق قانون می‌توانسته بعد از گذشت 3 ماه و عدم دریافت مطالبات خود طبق قرارداد، قراردادش را به طور یکطرفه فسخ کند یا نه؟ یادآور شد: در مورد قرارداد گولچ یکسری مسائل حقوقی وجود دارد که من نمی‌توانم در مورد آنها اظهار نظر کنم. باشگاه پرسپولیس در این مورد اقدامات قانونی خود را انجام خواهد داد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.