ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اپل در تلاش است تا سرویس پرداخت اپل Pay را به‌سرعت در کشورهای بیشتری راه‌اندازی نماید

اپل در تلاش است تا سرویس پرداخت اپل Pay را به‌سرعت در کشورهای بیشتری راه‌اندازی نماید

ترنجی/ خبرهای زیادی درباره مزایای سرویس پرداخت اپل Pay، شنیده می‌شود؛ برای مثال، می‌توان به راحت‌بودن استفاده از این سرویس اشاره کرد و امن‌بودن آن نیز، خود یک مزیت بسیار مهم محسوب می‌شود. اما متاسفانه، باید اشاره کرد که این سرویس، تنها در کشورهای انگشت‌شماری راه‌اندازی شده است و در بسیاری از کشورهای دیگر، کاربران نمی‌توانند از این سرویس و مزایای آن، بهره ببرند. حتی در برخی کشورهایی که اپل Pay در آن‌ها راه‌اندازی شده است، محدودیت‌های زیادی برای کاربران برای استفاده از این سرویس پرداخت نظیر محدود بودن کاربران به تنها یک یا چند بانک خاص که حاضر به همکاری با اپل شده‌اند، وجود دارد. خوش‌بختانه، اپل از این موضوع آگاه است و به‌خوبی می‌داند که روند گسترش سرویس پرداخت اپل Pay در بسیاری از کشورها، آهسته است. به‌همین جهت، این شرکت، به‌تازگی اعلام کرده است که در تلاش است تا سرویس پرداخت اپل Pay را با سرعتی بالاتر در مقایسه با گذشته در کشورهای بیشتری، گسترش دهد.

سرپرست ارشد اپل Pay، جنیفر بیلی در مصاحبه‌ای با تک‌کرانچ، اعلام کرده است که اپل به‌سختی تلاش می‌کند تا سرویس پرداخت اپل Pay در کشورهای بیشتری در آسیا و اروپا، راه‌اندازی شود. البته در حال‌حاضر، مشخص نیست که سرویس پرداخت اپل Pay در کدام کشورها، ارایه می‌شود اما می‌دانیم که در قاره اروپا و آسیا، این سرویس در کشورهای چین و سنگاپور در دسترس است و برنامه‌ریزی‌هایی برای ارایه این سرویس در هنگ‌کنگ و اسپانیا در آینده‌ای نزدیک، صورت گرفته است. کشورهای دیگری که کاربران، به‌زودی می‌توانند از سرویس پرداخت اپل Pay استفاده نمایند؛ در حال‌حاضر، مشخص نشده و تنها در حد، حدس و گمان است.

جنیفر بیلی، سپس اعلام کرد که نگرش اپل برای ارایه و گسترش سرویس پرداخت اپل Pay در کشورهای مختلف، چگونه است؛ به‌گفته‌ی‌وی، ” در ابتدا، سهم بازار را برای محصولات اپل، مورد بررسی قرار می‌دهیم. ما هم‌چنین، به نفوذ کارت‌های اعتباری و اعتبار در کشورها، توجه می‌کنیم و میزان استفاده از پرداخت سریع نیز، حائز اهمیت است. البته، حتی در صورتی‌که میزان پرداخت سریع در یک کشور کم باشد، با ارایه سرویس اپل Pay، افزایش خواهد یافت. برای مثال در ایالات متحده، میزان پرداخت سریع، تنها 4 درصد بود و اکنون، به 20 درصد رسیده است. ما هم‌چنین، با شرکای خود مشغول به‌ همکاری هستیم تا هرچه سریع‌تر، وارد بازار شویم ” .[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اپل در تلاش است تا سرویس پرداخت اپل Pay را به‌سرعت در کشورهای بیشتری راه‌اندازی نماید» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.