ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پاسخ عجیب کی‌روش درباره فینال رئال-اتلتیکو

پاسخ عجیب کی‌روش درباره فینال رئال-اتلتیکو

تابناک/ سرمربی تیم ملی که این روزها باز هم حسابی از کوره در رفته و عصبانی است، امروز در مورد فینال لیگ قهرمانان اروپا که قرار است بین رئال مادرید و اتلتیکو مادرید برگزار شود، گفت: درباره هر مسئله‌ای که خارج اردوی تیم ملی است، نباید صحبت شود. من هم هوادار هستم، اما تنها درباره یک مطلب صحبت می‌کنم و آن هم صعود به جام جهانی است. صعود به جام جهانی با بهانه‌ها امکان‌پذیر نخواهد بود.
کی روش ادامه داد:« اگر امروز صبحانه و نهار نخورید، می‌توانید فردا آن را صرف کرده و جایگزین امروز کنید؟ اگر از هواپیمایی بدون هیچ بال و چتری پایین بپرید، زنده می‌مانید؟ من با تاج برای ماندن در تیم ملی توافق کرده‌ام. من موافق تصمیمات تاج بوده و فدراسیون فوتبال خواهم بودم، اما در حال حاضر چالش بزرگی پیش روی من است و آن چالش بردن تیم ملی به جام جهانی خواهد بود.»
گویا امروز هر سوالی از کی روش می شد موضوع به تاج و تیم ملی خاتمه پیدا می کرد.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.