27 میلیارد ریال برای توسعه ورزش کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت

جهانبخش ایزدپور کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲ میلیارد و ۷۰۷ میلیون تومان از محل هدایای خاص وزارت نفت برای تکمیل ۲۸ پروژه استانی و تجهیز هیئت‌های استانی اختصاص یافت.

جهانبخش ایزدپور در گفت‌وگو با خبرنگا تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: با پیگیری‌های انجام شده پایگاه قهرمانی استاندارد در استان با هدف شکوفایی، رشد و توسعه ورزش راه اندازی می‌شود.

وی با تاکید بر مبارزه با فساد در ورزش عنوان کرد: 2 میلیارد و 707 میلیون تومان از محل هدایای خاص وزارت نفت برای تکمیل 28 پروژه استانی و تجهیز هیئت‌های استانی اختصاص یافت.

ایزد پور به برگزاری مزایده تمام اماکن ورزشی این استان طبق ضوابط و مقررات قانونی در سال 1395 تاکید کرد و افزود: تاکنون 41 مکان ورزشی طبق تشریفات مزایده واگذار شده و امید می‌رود مابقی اماکن طبق ضوابط و مقررات واگذار شود.

 مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: انتظار می‌رود هیئت‌های ورزشی استان در زمینه اعزام تیم‌های ورزشی به مسابقات قهرمانی کشور در دو بخش بانوان و آقایان تلاش و جدیت داشته باشند.

ایزدپور با اشاره به برگزاری اردوی تیم‌های ملی در استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: برگزاری اردوی تیم‌های ملی در استان زمینه رشد، شکوفایی و اعتلای ورزش و بالا بردن سطح دانش مربیان و داوران بوده که ضروری است روسای هیئت‎‌های ورزشی با فدارسیون‌ها برای برگزاری اردوها و کلاش‌های آموزشی تعامل لازم را داشته باشند.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: رشد چشمگیر و موفقیت تیم‌ها و قهرمانان استان در مسابقات قهرمانی کشور، المپیک و پارالمیپک، مسابقات آسیایی و بین المللی عامل شناخت بیشتر استان در کشور بوده و حضور قهرمانی همچون سامان پاکباز، طاهره آذر پیوند و شبنم بهشت  مایه مباهات و  افتخار ورزش این مرز و بوم است.

ایزدپور اختصاص 60 میلیارد تومانی بخش خصوصی برای ساخت بزرگترین مجتمع ورزشی جنوب کشور در شهر یاسوج و جذب 33 میلیارد تومان از هدایایی خاص وزارت نفت برای اجرای عملیات پارک ورزشی نفت در گچساران را یکی دیگر از رویدادهای مهم در ورزش استان کهگیلویه و بویراحمد دانست و گفت: نقش رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در توسعه ورزش استان انکارناپذیر است.

انتهای پیام/

 

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «27 میلیارد ریال برای توسعه ورزش کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.