ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

27 میلیارد ریال برای توسعه ورزش کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت

جهانبخش ایزدپور کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲ میلیارد و ۷۰۷ میلیون تومان از محل هدایای خاص وزارت نفت برای تکمیل ۲۸ پروژه استانی و تجهیز هیئت‌های استانی اختصاص یافت.

جهانبخش ایزدپور در گفت‌وگو با خبرنگا تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: با پیگیری‌های انجام شده پایگاه قهرمانی استاندارد در استان با هدف شکوفایی، رشد و توسعه ورزش راه اندازی می‌شود.

وی با تاکید بر مبارزه با فساد در ورزش عنوان کرد: 2 میلیارد و 707 میلیون تومان از محل هدایای خاص وزارت نفت برای تکمیل 28 پروژه استانی و تجهیز هیئت‌های استانی اختصاص یافت.

ایزد پور به برگزاری مزایده تمام اماکن ورزشی این استان طبق ضوابط و مقررات قانونی در سال 1395 تاکید کرد و افزود: تاکنون 41 مکان ورزشی طبق تشریفات مزایده واگذار شده و امید می‌رود مابقی اماکن طبق ضوابط و مقررات واگذار شود.

 مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: انتظار می‌رود هیئت‌های ورزشی استان در زمینه اعزام تیم‌های ورزشی به مسابقات قهرمانی کشور در دو بخش بانوان و آقایان تلاش و جدیت داشته باشند.

ایزدپور با اشاره به برگزاری اردوی تیم‌های ملی در استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: برگزاری اردوی تیم‌های ملی در استان زمینه رشد، شکوفایی و اعتلای ورزش و بالا بردن سطح دانش مربیان و داوران بوده که ضروری است روسای هیئت‎‌های ورزشی با فدارسیون‌ها برای برگزاری اردوها و کلاش‌های آموزشی تعامل لازم را داشته باشند.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: رشد چشمگیر و موفقیت تیم‌ها و قهرمانان استان در مسابقات قهرمانی کشور، المپیک و پارالمیپک، مسابقات آسیایی و بین المللی عامل شناخت بیشتر استان در کشور بوده و حضور قهرمانی همچون سامان پاکباز، طاهره آذر پیوند و شبنم بهشت  مایه مباهات و  افتخار ورزش این مرز و بوم است.

ایزدپور اختصاص 60 میلیارد تومانی بخش خصوصی برای ساخت بزرگترین مجتمع ورزشی جنوب کشور در شهر یاسوج و جذب 33 میلیارد تومان از هدایایی خاص وزارت نفت برای اجرای عملیات پارک ورزشی نفت در گچساران را یکی دیگر از رویدادهای مهم در ورزش استان کهگیلویه و بویراحمد دانست و گفت: نقش رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در توسعه ورزش استان انکارناپذیر است.

انتهای پیام/

 

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.