ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

هفته پایانی و قهرمانی مسابقات اسب‌دوانی کورس بهاره کشور در گنبدکاووس برگزار شد

اسبدوانی گنبد دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان گفت: هفته سیزدهم و پایانی و قهرمانی مسابقات اسب‌دوانی کورس بهاره کشور، در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

حکیم ایگدری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گنبدکاووس اظهار داشت: هفته دوازدهم کورس اسب‌دوانی بهاره کشور با شرکت 69 چابک‌سوار در 8 دور در مسافت یک‌هزار و 700 متری در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس استان گلستان برگزار شد.

وی افزود: در پایان این هفته از رقابت‌ها بنیامین جرجانی با اسب آرچین حبیب‌ایشا، کمال دالیجه عطا با سریک، پیمان قلرعطا با اسب اگتروس، عید محمد غراوی با اکسیر، محمد خوجملی با اسب آذامر، ابوطالب چاری زاده با چرچیل و یاسر جرجانی هم با اسب دومان‌سروین زودتر از دیگر چابک‌سواران به خط پایان رسیدند.

دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان تصریح کرد: در پایان این رقابت‌ها بیش از 694 میلیون و 750 هزار ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های برتر اهدا شد.

ایگدری افزود: کورس پنجم این هفته از رقابت‌ها به علت به حدنصاب نرسیدن اسب ها و چابکسواران، برگزار نشد.

دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان اظهار کرد: دور جدید مسابقات سوارکاری کورس تابستانه کشور امسال پس از ماه مبارک رمضان در بندرترکمن استان گلستان برگزار خواهد شد.

در فصول مختلف مسابقات سوارکاری در پیست‌های سوارکاری شهرستان‌های آق‌قلا، بندرترکمن و گنبدکاووس در استان گلستان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.