ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

یوونتوس در خانه به سختی از سد پالرمو گذشت

 یوونتوس در خانه به سختی از سد پالرمو گذشت

یوونتوس موفق در دیداری دشوار خارج از خانه، با تک گل دنی آلوز بر حریف غلبه کند.

به گزارش سرویس فوتبال خارجی فرتاک ورزشی، یوونتوس در شرایطی بازی را آغاز کرد که حضور ماریو مانزوکیچ و گونسالو ایگواین در کنار هم در زمین مسابقه، جالب توجه بود.

 

در 10 دقیقه ابتدایی دو تیم مشغول محک زدن یکدیگر بودند و اولین موقعیت در در دقیقه 11 برای پالرمو به وجود آمد. با ارسال یک ضربه آزاد در مقابل شلوغی دروازه یووه، یاران پالرمو صاحب موقعیت شدند که دفاع یووه توپ را دور کرد. یک دقیقه بعد، ایگواین با حرکت تکنیکی، خود را صاحب موقعیت کرد که در آخرین لحظه با تکل مدافعان پالرمو خطر رفع شد. در دقیقه 22، پاس زیبای خدیرا به پشت مدافعان پالرمو در مقابل ایواین قرارگرفت اما او در موقعیتی تک به تک نتوانست تعادل خود را حفظ کند و موقعیت از دست رفت.

 

10 دقیقه بعد، باز هم یوونتوس صاحب موقعیت شد. پاس خوب ایگواین، لمینا را در سمت چپ محوطه صاحب توپ کرد اما ضربه زیبای او توسط دروازه بان پالرمو دفع شد. در ادامه نیمه اول نیز اتفاق خاصی رخ نداد تا دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن بروند.

 

Y4TIsjQQt9C1

 

اما در نیمه دوم روند بازی عوض شد و یوونتوس در دقیقه 48 به گل رسید. نفوذ دنی آلوز از سمت راست و ضربه محکم او در بین راه با مدافعان پالرمو برخورد کرد و تغییر جهت داد تا یوونتوس با یک گل از حریف پیش افتد.

 

بعد از گل، پالرمو سعی در ایجاد خطر بر روی دروازه بوفون داشت که در این امر توفیقی نیافت. در دقیقه 62، نفوذ بازیکنان این تیم از سمت راست با تکل زیبای ساندرو قطع شد تا بازی با همان یک گل در جریان باشد. در دقیقه 71، یوونتوس از روی یک ضربه ایستنگاهی و توسط مانژوکیچ به گل رسید که توسط کمک داور آفساید اعلام شد. در دقیقه 77، السامی با یک ضربه آزاد روی دروازه یووه  خطرساز شد که این توپ نیز منجر به گل نشد. در دقایق باقیمانده، یوونتوس تلاش می کرد تا مانع بازیسازی حریف شده که در این امر موفق بود.

 

در دقیقه 84، دنی آلوز تنها گلزن یووه جای خود را به جورجو کیه لینی داد. در دقیقه 90، همکاری مانژوکیچ و ایگواین، مهاجم آرژانتینی را در موقعیت خوبی قرار داد که باز هم ایگواین توپ را از دست داد تا بازی در نهایت با همان یک گل برتری به سود یووه به پایان برسد.


منبع: ورزش سه

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت فرتاک ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فرتاک ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.