ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پیگیر ساخت خانه کشتی خواهم بود/بی‌توجهی مسئولان به ورزشکاران ‌جای نگرانی دارد‌

هدایت الله خادمی منتخب مردم ایذه و باغملک در مجلس دهم گفت: بی‌توجهی مسئولان به ورزشکاران در این شهرستان جای نگرانی دارد، هرچند مردم همچنان قدر قهرمانان خود را که بدون هیچ حمایتی به قهرمانی در میدان‌های جهانی می‌رسند را دارند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایذه،هدایت الله خادمی امروز با حضور در منزل 3 کشتی‌گیر فرنگی‌کار کشورمان به نام‌های مهرداد مردانی، پیام بویری و رامین طاهری که در مسابقات جام جهانی برای کشور افتخار آفریدند ضمن تبریک این قهرمانی اظهار داشت: شما با افتخاراتی که کسب کرده‌اید در مقابل کسانی قرار خواهید گرفت که بدون توجه به امر مهم ورزش وتندرستی خود رو به کارهای ناپسند رفته‌اند.

منتخب مردم ایذه و باغملک با اشاره به اینکه قهرمانان این شهرستان دیگر وابسته به این شهرستان و خانواده‌هایشان نیستند، بیان کرد: این ورزشکاران به همه ملت ایران متعلق هستند پس باید با یک نگاه ویژه برای این عزیزان ایجاد انگیزه کرد.

هدایت الله خادمی عنوان کرد: بی‌توجهی مسئولان به ورزشکاران در این شهرستان جای نگرانی دارد، هرچند مردم همچنان قدر قهرمانان خود را که بدون هیچ حمایتی به قهرمانی در میدان‌های جهانی می‌رسند را دارند.

وی در ادامه افزود: اگر مبحث بی‌توجهی مسئولان به ورزش شهرستان را بخواهیم در زمینه‌های صنعت، کشاورزی و امثال اینها سوق دهیم متوجه این موضوع خواهیم شد که دلیل اینکه تاکنون وضعیت این منطقه این گونه مانده ‌چه خواهد بود.

خادمی با اشاره به عدم مطالبه‌گری مردم از مسئولان اشاره کرد و گفت: دلیل ترویج این وضعیت نابه سامان‌، مردم با عدم مطالبه‌گری به همراه مسئولان مقصر خواهند بود شما نگاه کنید مسئولان برای استقبال این افتخار‌آفرینیان  قدمی برنداشند حالا چه انتظاری از اینها برای رفع مشکلات و پیشبرد اهداف شهرستان داشته باشیم.

منتخب مردم ایذه و باغملک عنوان کرد: انتقاد نکردن مردم از مسئولان سبب شده ‌تا اینکه 3 کشتی‌گیر حاضر در رقابت‌های جهانی بدون استقبال مسئولان به شهرستان خود باز گردند.

وی با اشاره به استعداد جوانان این شهرستان در امر ورزش به ویژه کشتی فرنگی بیان کرد:احداث یک خانه کشتی را برای جوانان مستعد این شهرستان پیگیری خواهم کرد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.