ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

عجله ای در تمدید قرارداد لواندوفسکی نیست


به گزارش "ورزش سه"، رابرات لواندوفسکی تاکید کرد که در مورد موضوع تمدید قرارداد آرامش دارد و معتقد است راه حلی در این رابطه با بایرن پیدا خواهد کرد. لوا تا سال 2019 با بایرن قرارداد دارد و طرفین قصد دارند تا مدت این قرارداد را طی یک توافق افزایش دهند.

 

 

 

 

لواندوفسکی گفت: "همیشه گفته ام که در نهایت یک راه حل مورد توافق طرفین در این موضوع پیدا خواهد شد. قرارداد طولانی مدتی با بایرن دارم و از این موضوع احساس خوبی دارم. لزومی به حل این مسئله طی یک یا دو هفته آینده نمی بینم. ممکن است تمدید قرارداد من کمی بیشتر طول بکشد زیرا من درگیر تمرینات و مسابقات بایرن هستم".

 

لواندوفسکی شروع خوبی در فصل جاری داشته و پنج گل در بوندس لیگا و لیگ قهرمانان به ثمر رسانده است. همچنین این مهاجم گلزن در بازی اول بایرن در جام حذفی آلمان هت تریک کرد.


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.