ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ماکلله: زیدان با من تمرین می کرد تا شرایط مسابقه تداعی شود!

کلود ماکلله می گوید که یکی از مزیت های حضور در تیم کهکشانی رئال مادرید این بود که فرصت بازی و تمرین در کنار بهترین های دنیا فراوان بود. امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 114 وبسایت نود: ماکلله سه سال در رئال مادرید بازی کرد، و در این مدت علاوه بر اینکه فاتح دو قهرمانی لالیگا و یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا شد، به پیشرفت برخی از بهترین بازیکنان دنیا از جمله زین الدین زیدان نیز کمک کرد. وی در مصاحبه با UEFA.com گفت:
گاهی اوقات در پایان جلسات تمرینی من می ماندم تا با زیدان نبرد های تک به تک تمرین کنیم. می دانستم که چرا چنین چیزی می خواهد، چون می خواست روی ویژگی ها و حرکات خود به عنوان یک بازیکن دریبل زن کار کند و چون در هر مسابقه هرکس که با او یارگیری می کرد، برخورد داشت و می خواست به صورت واقعی تمرین کند.
ماکلله در مورد مقایسه توانایی های زیدان با ستاره فعلی رئال مادرید، یعنی کریستیانو رونالدو، محتاط عمل کرد و گفت:
نمی توانید این دو را با هم مقایسه کنید! آنها در پست های متفاوتی بازی می کنند - و خصوصیات رهبری متفاوتی دارند.
بهترین بازیکن ایوان هلگرا بود که در خط میانی رئال مادرید کنار من بازی می کرد. ما تعامل فوق العاده ای داشتیم؛ با هم تمرین می کردیم و با هم غذا می خوردیم. درون زمین می دانست که کجا حرکت خواهم کرد، و من هم می دانستم که چه زمان جلو خواهد رفت تا برای گلزنی تلاش کند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.