ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

1 3 پرسپولیسی، بی کم‌وکاست در لیست‌ نهایی

1 + 3 پرسپولیسی، بی کم‌وکاست در لیست‌ نهایی

ورزش 3/ چهار پرسپولیسی حاضر در اردوی اخیر تیم ملی توانستند بدون کم و کاست به لیست بازیکنان حاضر در اردوی نهایی راه پیدا کنند.
در میان بازیکنان دعوت شده توسط کارلوس کی روش در اردوی اخیر تیم ملی نام 1+3 بازیکن به چشم می خورد، کمال کامیابی نیا، مهدی طارمی و رامین رضاییان 3 بازیکن این تیم که در لیگ پانزدهم نیز پیراهن پرسپولیسی ها را به تن داشتند به علاوه علیرضا بیرانوند، گلر تازه سرخ پوش بازیکنانی بودند که به تیم ملی دعوت شده بودند.
امروز نیز کارلوس کی روش تغییرات لازم را در بین نام بازیکنان موردنظر خود به وجود آورد و اسامی نهایی بازیکنان را برای حضور در دو بازی تدارکاتی در مقابل تیم های مقدونیه و قرقیزستان اعلام و هر چهار پرسپولیسی حاضر را به اردوی جدید دعوت کرد تا ملی پوشان این تیم به طور کامل برای این دو دیدار تدارکاتی در اردو حضور داشته باشند.
سرخ پوشان با چهار بازیکنان بیشترین نماینده را در بین تیم های لیگ برتری در تیم ملی ایران دارند.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.