بهترین راه‌ انتقال ارزش‌های اصیل توسعه گردشگری است

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام و المسلمین حبیب رضا ارزانی ظهر جمعه در جشنواره ملی فرهنگی و گردشگری «اینجا سرزمین من است» گفت: در دو سال گذشته تحولات زیادی در شهر محمدآباد جرقویه اتفاق افتاده که مرهون زحمات و خدمات شورای شهر و شهرداری محمدآباد است.

وی محمدآباد را شهری فرهنگی با داشتن فرهیختگان زیاد خواند و تصریح کرد: برخی صنعت گردشگری را تهدید قلمداد می‌کنند در حالی که برکات زیادی در سفرکردن وجود دارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان افزود: یکی از بهترین راه‌های انتقال ارزش‌های اصیل توسعه گردشگری است که البته قبل از آن باید حوزه فرهنگ را محیا و آماده کنیم.

وی اعلام کرد: پیشرفت منطقه محمدآباد طی دو سال گذشته بسیار عالی است و توسعه این منطقه بعد از گذشت این مدت جای خوشحالی دارد.

ارزانی بیان داشت: تصور ما از منطقه محمدآباد، شهری با دو عالم برجسته یعنی آیت الله میرجهانی و علامه فقیه است اما در این جشنواره متوجه شدیم این شهر استادان و عالمان برجسته بی شماری دارد.

مدیرکل ارشاد و فرهنگ اسلامی استان اصفهان گفت: صنعت گردشگری تهدید نیست بلکه یک نعمت بزرگی است که برکات بسیاری را به همراه دارد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بهترین راه‌ انتقال ارزش‌های اصیل توسعه گردشگری است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.