ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بهترین راه‌ انتقال ارزش‌های اصیل توسعه گردشگری است

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام و المسلمین حبیب رضا ارزانی ظهر جمعه در جشنواره ملی فرهنگی و گردشگری «اینجا سرزمین من است» گفت: در دو سال گذشته تحولات زیادی در شهر محمدآباد جرقویه اتفاق افتاده که مرهون زحمات و خدمات شورای شهر و شهرداری محمدآباد است.

وی محمدآباد را شهری فرهنگی با داشتن فرهیختگان زیاد خواند و تصریح کرد: برخی صنعت گردشگری را تهدید قلمداد می‌کنند در حالی که برکات زیادی در سفرکردن وجود دارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان افزود: یکی از بهترین راه‌های انتقال ارزش‌های اصیل توسعه گردشگری است که البته قبل از آن باید حوزه فرهنگ را محیا و آماده کنیم.

وی اعلام کرد: پیشرفت منطقه محمدآباد طی دو سال گذشته بسیار عالی است و توسعه این منطقه بعد از گذشت این مدت جای خوشحالی دارد.

ارزانی بیان داشت: تصور ما از منطقه محمدآباد، شهری با دو عالم برجسته یعنی آیت الله میرجهانی و علامه فقیه است اما در این جشنواره متوجه شدیم این شهر استادان و عالمان برجسته بی شماری دارد.

مدیرکل ارشاد و فرهنگ اسلامی استان اصفهان گفت: صنعت گردشگری تهدید نیست بلکه یک نعمت بزرگی است که برکات بسیاری را به همراه دارد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.