ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

405 میلیارد تومان تسهیلات برای احیاء واحدهای تولیدی و صنعتی کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت

داریوش دیودیده
رئیس سازمان صنعت، معدن و نجارت کهگیلویه و بویراحمد از اختصاص ۴۰۵ میلیارد تومان تسهیلات برای احیای تولید در بنگاه‌های تولیدی و صنعتی خبر داد و گفت : ۵۲۹ واحد صنعتی و کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد جهت دریافت تسهیلات در بهین‌یاب ثبت‌نام کردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، داریوش دیودیده ظهر امروز در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: در یک هفته اخیر حدود 30 طرح به بانک معرفی و انعقاد قرارداد شد و تسهیلات مورد نیاز برای فعالیت این طرح‌ها نیز توسط بانک پرداخت شد.

وی خواستار همکاری بیشتر بانک‎های عامل برای پرداخت تسهیلات به طرح‌های تولیدی و اشتغالزا شد و افزود: طرح‌های کشاورزی به دلیل ساختار مطلوب در صورت پرداخت تسهیلات لازم در کمترین زمان ممکن بازدهی دارند که انتظار می‌رود بانک‎ها نسبت به بخش کشاورزی نیز نگاه‌ ویژه‌ای داشته باشند.

دیودیده ابراز کرد: رونق تولید از مهم‌ترین اهداف تشکیل کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان کهگیلویه و بویراحمد بوده و طرح‌هایی که در سامانه بهین‌یاب ثبت‌نام می‌کنند پس از بررسی توسط کارشناسان اداره صنعت و معدن، در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید مطرح و تعیین تکلیف می‌شوند.

وی از اختصاص 405 میلیارد تومان تسهیلات از محل تسهیلات رونق برای احیای تولید در بنگاه‌های تولیدی و صنعتی کوچک، متوسط و بزرگ خبر داد و افزود: 529 واحد صنعتی و کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد جهت دریافت تسهیلات رونق در سامانه بهین یاب ثبت نام کردند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: با توجه به برنامه‌‌ریزی‎های انجام شده این تهسیلات اختصاص یافته باید تا 15 مهرماه به واحدهای مشکل‎دار پرداخت و بعد از آن فعالیت نظارتی بانک و سایر دستگاه‌های متولی بر روند اجرای فعالیت واحدهای صنعتی و تولیدی انجام شود.

دیویده افزود: تاکنون 16 نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در این استان برگزار شده که 79 طرح مشکل دار مطرح شده و 194 مصوبه داشته است و از این تعداد مصوبه 108 مورد اجرا و 86 مورد نیز در دست اجرا است.

انتهای پیام/

 

 

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.