ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پاسخ باشگاه باستیا به ادعای ستاره سابق رئال‌مادرید/ ماکلله برای کارآموزی هم گران بود!

ماکلله باشگاه قدیمی فرانسه به ادعای سرمربی سابق خود پاسخ جالبی داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم،باشگاه باستیا با یک اظهارنظر جالب توجه به ادعای کلود ماکلله، ستاره سابق رئال‌مادرید و سرمربی سابقش پاسخ داد.

 این چهره سیه‌چرده تنها پس از 13 بار هدایت باستیا در ابتدای فصل 2015-2014 لیگ دسته اول فرانسه از سمتش اخراج شد و مدتی بعد در نقش مدیرورزشی باشگاه موناکو هم دوام نیاورد.

 او پس از جدایی از باستیا، روسای این باشگاه را به رفتار غیرحرفه‌ای در قبال خود متهم کرد و در مصاحبه‌ای، کارآموزی در سمت سرمربی باستیا را نوعی توفیق و شانس برای یادگیری بیشتر نامید!

نام بردن از برهه حساس مربیگری در باستیا با لفط  «دوران کارآموزی» به مذاق سران باشگاه خوش نیامد و آن‌ها در واکنشی تند اعلام کردند پولی که به ماکلله می‌پرداختند، بیش از جد مجاز برای یک کارآموز بود و در واقع او برای کارآموزی هم بسیار گران به نظر می‌رسید چون از دید باشگاه چیزی از اصول حرفه‌ای نمی‌دانست.باشگاه باستیا دلیل اخراج ماکلله را نتایج ضعیف و نه هیچ عامل دیگری دانست و ادعا کرد این ستاره می‌توانست به شیوه حرفه‌ای تر و بهتری راهی موناکو شود، نه اینکه مربیگری در باستیا را دوره کارآموزی خود بداند! 

انتهای پیام/ 

[ منبع این خبر سایت تنسیم ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.