ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

معاینه بیش از 400 نفردر قالب اردوی جهادی علمی، آموزشی و سلامت بنیاد نخبگان خوزستان در مسجدسلیمان

به گزارش ایرنا علیرضا زراسوندی رییس بنیاد نخبگان خوزستان روز جمعه در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی در خصوص این اردوی جهادی علمی و آموزشی اظهار کرد: این اردوی جهادی علمی- آموزشی و سلامت با مشارکت بنیاد نخبگان استان و کمیته امداد امام خمینی(ره) در شهرستان مسجدسلیمان به منظور خدمات رسانی به مناطق محروم و زیرپوشش کمیته امداد استان برپا شد.
وی افزود: در این اردوی جهادی بیش از 400 نفر از شهروندان کم بضاعت این شهرستان از خدمات آموزشی، علمی و بهداشتی بهره مند شدند.
رییس بنیاد نخبگان خوزستان ادامه داد: درنشستی که با حضور فرماندار مسجدسلیمان برگزار شد مناطقی که زیرپوشش بهزیستی و کمیته امداد قرار داشتند معرفی شده که موسسه خیریه زنده یاد حاج احمد رضایی نیز از جمله مکان هایی بود که از خدمات این اردوی جهادی استفاده کرد.
وی بیان کرد: در این اردوی جهادی 30 نفراز افراد زیرپوشش بنیاد نخبگان استان به صورت خودجوش در قالب سه تیم مشاوره روان‌ شناسی و خانواده، تیم پزشکی مستقر کمیته امداد امام خمینی(ره) واقع در هشت بنگله تیم روانشناسی و پیراپزشکی و تیم مشاوره علمی برای تدریس و رفع اشکال دانش‌آموزان مستقر در موسسه خیریه مرحوم حاج احمد رضایی به این اردو اعزام شده بود.
زراسوندی تصریح کرد: سال گذشته نیز با همکاری بسیج جامعه پزشکی استان چند اردوی جهادی مشترک برای خدمات رسانی به مناطق محروم استان برگزار شد و در سال جاری نیز پنج اردوی جهادی دیگر پیش بینی شده است.
وی بیان کرد: در زمان حاضر برنامه ریزی ها برای برپایی یک اردوی جهادی برای خدمات رسانی به مناطق محروم شهرستان باوی نیز انجام شده است.
رییس بنیاد نخبگان خوزستان گفت: این اردوهای جهادی در بخش های پیراپزشکی، علمی، مشاوره تحصیلی ، ازدواج، روانشناسی و علوم اجتماعی برپا شده که ادامه درمان بیماران کم بضاعت نیز به شبکه بهداشت و درمان شهرستان مربوطه واگذار می شود.
اردوی جهادی بنیاد نخبگان استان خوزستان برای خدمات رسانی به افراد کم بضاعت مناطق محروم شهرستان مسجد سلیمان روز جمعه برگزار و بیش از 400 نفر نیز در قالب این اردو توسط تیم های پزشکی و مشاوره معاینه شدند.
7152/6065


انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.