ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

خبر مهم شمخانی درباره FATF/ جاسوس‌بازی در استقلال و پرسپولیس/ واکنشی به فحاشی مداح معروف/ انتقاد به حضور وزیر ارشاد در یک محفل خاص/ سخنرانی مدیرکل دولتی در تجمع علیه هاشمی

تحولات در گذر است و خبر هیچ ‌گاه متوقف نخواهد شد. خبرهایی رسمی و ‌گاه غیر رسمی؛ خبرهایی که مورد توجه قرار می‌گیرد ‌یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبرهایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر‌ به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کم‌رنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»، جایی است که خبرهایی ‌گاه غیررسمی و ‌گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، ‌برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبرهایی که ‌گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و ‌گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه ‌می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری ‌هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند.

در رصدخانه تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

احمدی‌نژاد رقیب جدی روحانی است ولی نمی‌آید

محسن غرویان، در گفت‌وگو با هفته‌نامه مثلث درباره انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ گفت: برخی روحانیون و اساتید حوزه که دارای مشی اعتدالی هستند، اعتقاد دارند که در انتخابات باید چهره‌های برجسته‌ای حضور داشته باشند که یکی از چهره‌های اعتدالی مد نظر روحانیون دکتر ظریف هستند. روز دوشنبه ۱۵شهریور آقای ظریف به من پیغام دادند که من هرگز چنین اقدامی ‌نمی‌کنم و صدها بار گفتم که کاندیدای ریاست‌جمهوری نمی‌شوم. او این پیام را به آقای مکارم، رئیس ‌دفتر وزارت امور خارجه در قم داد و آقای مکارم نیز عین پیام را برای من پیامک کرد. احتمال قوی می‌دهم که در ریاست‌جمهوری، جامعه مدرسین هم از آقای دکتر روحانی حمایت می‌کند و هماهنگ با جامعه روحانیت حرکت خواهد کرد، برای این که نتیجه تشتت و اختلاف‌نظر را در مجلس دید. از این جهت احتمال قوی می‌دهم که جامعه مدرسین روی آقای دکتر روحانی اجماع را خواهد داشت. فکر نمی‌کنم روحانی رقیب جدی داشته باشد. البته رقیب جدی او می‌تواند آقای احمدی‌نژاد باشد که به نظرم خود آقای احمدی‌نژاد به میدان نخواهد آمد. به هر حال مردم هم اقبالی به طیف رادیکال ندارند و تجربه انتخابات گذشته هم این را نشان داده است. بنابراین به نظر من اصلی‌ترین گزینه در انتخابات ریاست‌جمهوری آقای دکتر روحانی است. ایسنا این خبر را منتشر کرد.

 

بازار سیاه بلیت دربی ۸۳

در حالی که حدود ۴۸ ساعت تا برگزاری داربی باقی‌ مانده، اما شاهد بازار سیاه عجیب خرید و فروش بلیت‌های این دیدار هستیم. قیمت فروش بلیت تا ۲۵۰ هزار تومان هم افزایش یافت.

 

[ منبع این خبر سایت تابناک-پربازدیدها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تابناک-پربازدیدها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.