ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

باشگاه تختی اراک قهرمان جودوی جوانان استان‌مرکزی شد

به گزارش خبرنگار مهر این مسابقات با شرکت ۳۰ ورزشکار از شهرهای اراک، شازند، محلات و تفرش در اوزان هشت گانه، روز جمعه در اراک برگزار شد.

پس از انجام رقابت ها، در پایان در وزن ۵۵کیلوگرم محمدشایان اسدی از اراک، ۶۰ کیلوگرم محمدحسین میچانی از اراک، ۶۶ کیلوگرم سید امیرحسین موسوی از شازند، ۷۳ کیلوگرم رضا لطفی از اراک مقام اول را به دست آوردند.

همچنین در وزن ۸۱ کیلوگرم محسن ابراهیمی از اراک، ۹۰کیلوگرم محمد بنیادی از اراک، ۱۰۰کیلوگرم امیرمحمد عزیزمحمدی از اراک و ۱۰۰+ کیلوگرم محمدرضا گودرزی از اراک مقام نخست را به خود اختصاص دادند.

گفتنی است در رده بندی تیمی نیز باشگاه تختی اراک در سکوی نخست ایستاد، تیم باشگاه الغدیر نیروی انتظامی اراک دوم شد و تیم هیات جودوی شازند در جایگاه سوم قرار گرفت.

به گفته داود رحیمی، دبیر هیات جودوی استان مرکزی این مسابقات با هدف شناخت نفرات برتر برای شرکت در مسابقات قهرمانی کشور، نیز نظر هیات جودوی استان مرکزی برگزار شد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.