ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مدیرعامل شرکت آلمانی: ایران کشور مناسبی برای سرمایه گذاری است

کلاوس هلمن روز جمعه در حاشیه برگزاری سومین کنگره بین المللی فارماکولوژی به میزبانی دانشگاه شهرکرد در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا افزود: ایران دارای قابلیت ها و توانمندی های بسیاری است و مقالاتی که از سوی محققان ایرانی در این کنگره ارائه شد نشان داد که محققان ایرانی در سطح علمی خوبی قرار دارند.
وی خاطرنشان کرد: افراد زیادی از کشور آلمان هستند که تمایل به حضور در ایران و تبادلات علمی با محققان این کشور دارند که انتظار است زمینه این مراوادات بیش از پیش فراهم شود.
مدیرعامل شرکت آلمانی افزود: تاکنون چندین همکاری مشترک بین ایران و شرکت های آلمانی در تهران انجام گرفته است.
هلمن پیشنهاد داد تا چکیده مقالات این کنگره در مجلات معتبر بین المللی منتشر شود تا محققان جهان از نتایج و مقالات ارائه شده در این کنگره بهره مند شوند.
کلاوس هلمن به همراه همسر خود برای شرکت در سومین کنگره بین المللی فارماکولوژی دامی در شهرکرد به ایران سفر کرد و در یکی از کارگاه های آموزشی این کنگره فرایند ثبت دارو در شرکت ها را آموزش داد.
وی تاکنون چندین بار به ایران سفر کرده و از شهرهای تهران و اصفهان دیدار کرده است و علاقمند است تا در سفرهای بعدی خود بتواند از دیگر شهرهای ایران دیدن کند.
وی، سطح علمی این کنگره را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: در این کنگره هم مقالات خوبی از سوی شرکت کنندگان غیر ایرانی و هم مقالات قابل توجهی به ویژه در خصوص گیاهان دارویی و طب سنتی از سوی محققان ایرانی ارائه شد.
به گزارش ایرنا،در این کنگره محققانی از کشورهای آلمان، ایتالیا، استرالیا، تایلند، ترکیه، سودان، پاکستان و ایران حضور دارند.
سومین کنگره بین المللی فارماکولوژی دامی از روز چهارشنبه پنجم خردادماه به مدت سه روز دردانشگاه شهرکرد در حال برگزاری است.
اجرای 12 سخنرانی اصلی، 28 سخنرانی جنبی، 10 سخنرانی تخصصی، برگزاری چهار کارگاه آموزشی و برپایی نمایشگاه تخصصی از دیگر برنامه های سومین کنگره بین المللی فارماکولوژی دامی است.
7363/2097


انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.