برهانی: با تمام توان ظاهر شدیم و به پیروزی رسیدیم

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،مائده برهانی پس از دیدار با تیم والیبال تی گرند چین تایپه و پیروزی 3 بر صفر مقابل این تیم، گفت: بازیکنان ما در این بازی با تمام توان ظاهر شدند و باور داشتند که می‌توانند تیم چین تایپه را شکست دهند. ما برای پیروزی به میدان رفتیم و به هدفمان هم رسیدیم.
وی ادامه داد: عملکرد خوب بازیکنان ما شرایطی فراهم کرد که تیم حریف شانسی برای پیروزی نداشته باشد و نتواند تیم ما را در طول این دیدار آزار بدهد. ما کم اشتباه ظاهر شدیم و همین امر پیروزی را برای ما آسان کرد.
برهانی درباره بازی بعدی تیم ایران با قزاقستان گفت: شانس این را داریم که با برد مقابل قزاقستان به جمع 4 تیم نهایی مسابقات راه پیدا کردیم. اگر با تمام توان ظاهر شویم توانایی شکست دادن این تیم را هم داریم.
وی ادامه داد: خوشبختانه عملکرد خوبی از ابتدای مسابقات تا کنون داشتیم و حتی در دو بازی که به حریف واگذار کردیم بازی خوبی ارائه دادیم. امیدوارم بتوانیم عملکرد خوب خود را ادامه دهیم و با آمادگی و روحیه خوب راهی مسابقات AVC کاپ شویم.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برهانی: با تمام توان ظاهر شدیم و به پیروزی رسیدیم» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.