ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مسی دلیل تغییر رنگ موهایش را افشا کرد

مسی دلیل تغییر رنگ موهایش را افشا کردبه گزارش خبرنگار حوزه دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از گل،‌ لیونل مسی از دلیلش برای تغییر دادن رنگ موهایش گفته است. لیونل مسی پس از تعطیلات همه را شگفت زده کرد زیرا این بازیکن رنگ موهایش را کاملا بلوند کرده بود. وی بیان کرده است که دلیل رنگ کردن موهایش ناراحتی ناشی از ناکامی در کوپا آمریکا بوده است.
مسی بیان کرده است :‌"  پس از ناکامی در کوپا آمریکا با تیم ملی آرژانتین ،‌تصمیم گرفتم برای شروع دوباره موهایم را رنگ کنم. پس از آن بازی ها به خودم گفتم که باید از نو شروع کنم و به همین دلیل حتی ظاهرم را نیز تغییر دادم."
لیونل مسی همچنین بیان کرده است که تیاگو فرزند او فوتبالیست نخواهد شد :‌" روز تولد تیاگو به او توپ فوتبال هدیه نمی دهم زیرا او علاقه زیادی به فوتبال ندارد. البته او آغاز به بازی کرده است و امیدوارم که به فوتبال علاقه مند شود."

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.