ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پاکسازی مناطق جنوبی شهر «دیرالزور» توسط نیروهای سوری

پاکسازی مناطق جنوبی شهر «دیرالزور» توسط نیروهای سوری

فارس/ نیروهای ارتش سوریه و عشایر، توانستند منطقه «الفیلات» را در جنوب غرب شهر دیرالزور از تروریست‌های داعش پاکسازی کنند.

بعد از درگیری های شدید چند روز گذشته در مناطق جنوبی و جنوب غربی شهر دیرالزور بین نیروهای سوری و عشایر منطقه از یک طرف و تروریست‌های داعش از طرف دیگر، از صبح امروز (جمعه) نیروهای سوری موفق شدند با حملات غافلگیرانه خود علیه مواضع تروریست‌های داعش در مناطق جنوب غربی خطوط دفاعی، اولیه تروریست‌ها را در هم بشکنند و بعد از چندین ساعت درگیری سرانجام دقایقی قبل موفق شدند منطقه «الفیلات» و مدرسه «السواقة» واقع در حومه میدان «البانوراما» واقع در جنوب غرب حومه شهر دیرالزور را از تروریست‌ها داعش پاکسازی و آن‌ها را مجبور به عقب نشینی به سمت پمپ بزنین واقع در جنوب میدان البانوراما کنند.

به گزارش فارس، در عملیات پاکسازی امروز بیش از 36 تن از تروریست های داعش بدلیل حملات غافلگیرکننده ارتش سوریه کشته شدند.
هزمان در طی چند روز گذشته نیروی هوایی روسیه چندین مرتبه تجهیزات نظامی و کمک‌های غذایی برای شهر محاصره شده دیرالزور ارسال کرده اند.

پاکسازی مناطق جنوبی شهر «دیرالزور» توسط نیروهای سوری

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.