ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

روبرت فرناندز:/ عجله ای برای تمدید قرارداد انریکه نداریم


به گزارش "ورزش سه"، قرارداد لوئیس انریکه تابستان 2017 به اتمام خواهد رسید در حالیکه هنوز پیشنهادی مبنی بر تمدید آن به دست سرمربی بارسلونا نرسیده است. هواداران بارسا امیدوارند تا قرارداد انریکه که در دو سال اخیر 8 جام برای بارسلونا کسب کرده، به زودی تمدید شود.

 

 

 

 

روبرت فرناندز، مدیر ورزشی بارسا در همین رابطه به خبرنگاران گفت:" هر چیزی به موقع اش. در بارسلونا همیشه شرایط برای حل مسائل مختلف فراهم می شود و تمدید قرارداد انریکه نیز مساله مهمی است. برای ما مهم این است انریکه در بارسلونا احساس راحتی کند. پروژه ای که او در حال پیش بردن است، جذاب و هیجان انگیز است."

 

پیوستن آندرس گومس:" مدت ها بود که او را زیر نظر داشتم. هم من و هم انریکه علاقمند به جذب گومس بودیم. او پیشنهادات دیگری هم داشت و به خدمت گرفتن او کار ساده ای نبود. ارتباطات خوبی با گومس و مدیران والنسیا داشتیم و در زمان مناسب، کار جذب او را نهایی کردیم."

 

جدایی براوو:" در یک وضعیت ریسکی قرار داشتیم. دو سال از قرارداد براوو باقی مانده بود و فصل بعد می توانست با قیمت پایین تری از ما جدا شود. پیشنهاد خوبی از سیتی دریافت کردیم و پس از بررسی های لازم، تصمیم به فروش او گرفتیم."

 


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.