ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تمدید تسهیلات دریافتی کشاورزان خسارت دیده در شادگان

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان؛نعمت اله آلبوغبیش معاون فرماندار شادگان گفت: کشاورزان و کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی غیردولتی که از بانکهای عامل و صندوقهای حمایتی، تسهیلات بخش کشاورزی شامل زراعت، باغبانی، پرورش دام، طیور و آبزیان دریافت کرده و خسارت وارده به محصولات کشاورزی آنان مورد تایید باشد، تمدید می شود.
آلبوغبیش افزود: طبق آیین نامه اجرایی بند ((و)) تبصره ((۱۳)) قانون بودجه سال ۹۵ کل کشور، این بخشنامه کلیه بانکهای دولتی و غیردولتی و موسسات مالی دارای مجوز از بانک مرکزی را شامل می شود.
وی با اعلام اینکه خسارت وارده باید به تایید کارگروهی متشکل از نمایندگان فرمانداری، جهاد کشاورزی، صندوق بیمه محصولات کشاورزی و بانک عامل یا صندوق های حمایتی برسد، گفت: بانکهای عامل موظف هستند پس از تایید کارگروه نسبت به امهال تسهیلات سررسید شده به مدت سه سال اقدام کنند.
معاون فرماندار شادگان با اشاره به وسعت خسارات وارده به محصولات کشاورزی شادگان در سال زراعی، افزود: به دلیل عمومی و فراگیر بودن خسارات وارده سعی بر این است که کلیه تسهیلات سررسید شده سال ۹۴ کشاورزان خسارت دیده تمدید و استمهال شود با این وجود کشاورزان متضرر شده می توانند در صورت لزوم نوع و حجم خسارات وارده را به مدیریت جهاد کشاورزی شادگان اعلام کنند.
آلبوغبیش گفت: حوادث غیرمترقبه، کلیه حوادث طبیعی اعم از خشکسالی، سیل، برف، تگرگ، سرمازدگی، آتش سوزی غیرعمد، زلزله، آفات و بیماریهای همه گیر گیاهی و دامی و نظایر آن که درآمد انتظاری ناشی از فعالیت کشاورزی ذینفعان را به مخاطره جدی مواجه کرده را شامل می شود.
انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.