ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آلگری: این یوونتوس با یوونتوس‌های قبلی فرق دارد

ماسیمیلیانو آلگری
سرمربی تیم فوتبال یوونتوس مدعی شد تیمش با یوونتوسی که سال‌های گذشته در رقابت‌ها حضور داشت، تفاوت دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ماسیمیلیانو آلگری پس از پیروزی یک بر صفر تیمش در خانه لاتزیو که تک گل سامی خدیرا پیروزی بانوی پیر را در این بازی رقم زد، اظهار داشت: ما باید راه‌مان را ادامه دهیم. دمای هوا امشب خیلی بالا بود و ما در نیمه اول مرتکب اشتباهات فراوانی شدیم. در نیمه دوم بازی‌مان بهتر شد، اما یادم هست که شش حرکت اول کوادوو آساموا بد بودند.

آلگری در پاسخ به این سؤال که آیا یوونتوس فعلی قوی‌ترین یوونتوسی است که با آن کار کرده، گفت: این یوونتوس با یوونتوس‌های قبلی فرق دارد. ما در قیاس با سال‌های گذشته بازیکنان جدید فراوانی را به ترکیب‌مان اضافه کرده‌ایم. در واقع اشتباه بود به سراغ بازیکنانی شبیه بازیکنان قبلی خودمان می‌رفتیم.

«با ناکامی یوونتوس برای جذب بلیز متویدی از پاری‌سن‌ژرمن، آیا یوونتوس به سراغ یک هافبک دیگر خواهد رفت؟»، آلگری در پاسخ به این سؤال عنوان کرد: من به باشگاه گفته‌ام که برایم بازیکنان خوب بیاورد. پس از آن خواهم فهمید که چطور از این بازیکنانم بهترین بازی‌ها را بگیرم.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.