ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مبل‌هایی که با دکوراسیون شما سِت می شوند

شايد براي شما هم جالب باشد بدانيد مبل‌هايي كه ما سال‌هاست از آنها در دكوراسيون منزل‌هاي‌مان استفاده مي‌كنيم، هر كدام اسم مخصوص به خود را دارند. مجله زندگی ایده آل - شمیم آقازاده، كارشناس معماری: شايد براي شما هم جالب باشد بدانيد مبل‌هايي كه ما سال‌هاست از آنها در دكوراسيون منزل‌هاي‌مان استفاده مي‌كنيم، هر كدام اسم مخصوص به خود را دارند. اين مساله براي خود من كه بسيار جالب بود؛ بنابراين با خودم فكر كردم شايد شما هم دوست داشته باشيد مبل‌هاي خانه‌تان را بيشتر بشناسيد و موقع خريد كردن حرفه‌اي‌تر به نظر برسيد.
مبلمان‌  ركلاينر، مناسب براي خانه‌هاي مدرن
کدام مبل با دکوراسیون منزل شما سِت می شود
راحتي‌ها و مبلمان‌ ركلاينر داراي تكيه‌گاهي متحرك و تطبيق‌پذيرند كه  سطح استراحتگاه قابل تنظيمي براي پاها دارند. ساز و كار اجرايي ركلاينر‌ها با موتوري انجام مي‌شود كه هم‌سطح با دو دست در طرفين مبل قرار گرفته است. همچنين با كمك كنترل از راه دور مي‌توانيد اين مبل را به هر حالتي كه تمايل داريد، تنظيم كنيد.


مبلمان‌ سالني، مناسب براي خانه‌هاي مدرن
کدام مبل با دکوراسیون منزل شما سِت می شود
اين صندلي‌هاي كوتاه و بدون دسته، نشيمنگاهي عميق و بسيار راحت  دارند كه خیلی خوشايند است. اين نوع مبل‌ها معمولا پايه‌هاي چوبي كوتاهي دارند كه اغلب موارد به ساختار اصلي مبل متصل است و به طور كامل ديده مي‌شود. در بعضي موارد هم پايه‌هاي آن استيل است.


مبلمان هتلي، مناسب براي خانه‌هايي به سبك معاصر و مدرن
کدام مبل با دکوراسیون منزل شما سِت می شود
اين سبك مبلمان‌ جلوه‌اي بسيار ساده با خطوطي ملايم دارد و بيشتر در لابي هتل‌ها مورد استفاده قرار مي‌گيرد. نشيمن اين مبلمان‌ معمولا دو روكش دارد؛ يكي روكش اصلي سرتاسري براي خود مبل و يكي هم روكشي محافظ كه در زير آن قرار مي‌گيرد. تكيه‌گاه اين مبلمان‌ زاويه‌دار است. دسته‌ها معمولا روكش دارند و پايه‌ها هم صاف و چوبي هستند.


مبلمان هاروارد، مناسب براي خانه‌هايي به سبك معاصر و مدرن
کدام مبل با دکوراسیون منزل شما سِت می شود
اين مبل‌ها تكيه‌گاهي منحني، نشيمنگاهي وسيع و دسته‌هايي گرد دارند. معمولا پايه‌هاي اين مبل‌ها چوبي و ثابت است اما در بعضي موارد ديده شده كه در زير پايه‌ها، چرخ‌هاي كوچكي به منظور جا‌به‌جايي راحت‌تر آنها تعبيه مي‌شود.


مبلمان با پشتي بالدار، مناسب براي خانه‌هايي به سبك روستيك
کدام مبل با دکوراسیون منزل شما سِت می شود
اين نوع مبل‌ها، تكيه‌گاهي بلند با دسته‌هاي كوتاه و گرد دارند. در دو طرف تكيه‌گاه اين مبل، دو تكه اضافي به صورت دو بال جلو آمده كه در ارتفاع سر فرد قرار مي‌گيرد و باعث مي‌شود جايي مناسب براي قرار‌گيري سر به وجود بيايد. پايه‌هاي اين نوع مبل‌ها هم چوبي و بدون روكش است.


مبل‌هاي توكسدو، مناسب براي دكوراسيون‌هاي مدرن
کدام مبل با دکوراسیون منزل شما سِت می شود
اين نوع مبل دسته‌هاي بلند با ارتفاعي به اندازه تكيه‌گاه مبل دارد. همچنين پايه‌هاي اين مبل، صاف، بدون تراش، بدون روكش و به طور كامل قابل ديد است.


مبلمانی با دسته‌هاي گرد و پايين، مناسب براي اغلب سبك‌هاي دكوراسيوني به غير از كلاسيك و روستيك

کدام مبل با دکوراسیون منزل شما سِت می شود
اين مبل محبوب‌ترين مدل مبلی است كه در اغلب خانه‌ها يافت مي‌شود. دسته‌هاي اين مبل گرد و كوتاه است. اين مبل اغلب به صورت تمام پارچه يافت مي‌شود و داراي تشكچه‌هايي است كه باعث مي‌شود تكيه‌گاه كوتاه‌تر يا بلند‌تر شود. مزيت ديگر اين مبل‌ها اين است كه مي‌توانند پايه‌دار يا بي‌پايه باشند.


مبلمان‌  لوئيس، مناسب براي خانه‌هایی به سبك كلاسيك
کدام مبل با دکوراسیون منزل شما سِت می شود
مبلي به سبك لوئيس، فريم چوبي بسيار شكيل و مجللي دارد كه به پايه‌هاي چوبي شكل با انحنايي زيبا ختم مي‌شود. تكيه‌گاه اين مبل‌ها روكش‌دار، محكم و معمولا با فرم‌هاي جالب است و نشيمن آنها هم حالتي گرد و برآمده دارد.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-دکوراسیون می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مبل‌هایی که با دکوراسیون شما سِت می شوند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-دکوراسیون منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.