1330 میلیارد ریال برای توسعه کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت

کشاورزی
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کهگیلویه و بویراحمد از اختصاص یک هزار و ۳۳۰ میلیارد ریال اعتبار برای توسعه بخش کشاورزی استان در سفر رئیس جمهوری خبر داد.

مجید محنایی در گفت‎‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: در سی‌امین سفر کاروان تدبیر و امید به استان کهگیلویه و بویراحمد یک هزار و 330 میلیارد ریال اعتبار برای برای تسریع در روند 6 طرح مهم بخش کشاورزی و طی دو سال 95 و 96 اختصاص داده شد.

وی با اشاره به ظرفیت‌های موجود بخش کشاورزی در این استان عنوان کرد: در راستای ساماندهی نوین آبیاری، تکمیل طرح‌های کوچک تامین آب، توسعه باغات در اراضی شیب دار، کمک به تامین سه صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری بخش کشاورزی، اجرای طرح‌های زنجیره‌ای و آبخوان‌داری و تکمیل مجتمع‎های پرورش ماهیان سردآبی و گلخانه‌ای اعتبارت فراوانی مورد در خواست استان در سفر کاروان تدبیر و امید بود.

 معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: با موافقت به پیشنهادات استان، یک‌هزار و 330 میلیارد ریال آن تامین شده که این اقدام به طور حتم تحول قابل توجهی در بخش کشاورزی به ویژه در زمینه افزایش راندمان و ایجاد اشتغال ایجاد می‌کند.

محنایی از اختصاص 140 میلیارد تومان یارانه سود تسهیلات بانکی به استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و گفت: بخشی از سود تسهیلات بانکی سرمایه‌گذارانی که نسبت به ایجاد کارگاه تولیدی در این استان اقدام کنند، پرداخت می‌شود.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «1330 میلیارد ریال برای توسعه کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.