ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

برگزاری ششمین همایش سراسری مدیران و رؤسای شعب پست بانک با حضور وزیر ارتباطات

برگزاری ششمین همایش سراسری مدیران و رؤسای شعب پست بانک با حضور وزیر ارتباطات فناوری اطلاعات > فناوری اطلاعات و ارتباطات - ششمین همایش سراسری مدیران و رؤسای شعب پست بانک با رویکرد اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل با حضور دکتر واعظی برگزار شد.

به گزارش خبرآنلاین و به نقل از مرکز روابط‌عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ در ابتدای این همایش فرحی مدیرعامل پست بانک ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و خیرمقدم به شرکت کنندگان به تبیین اهداف همایش مذکور پرداخت.

مدیرعامل پست بانک با اشاره به مأموریت این بانک عنوان کرد: ارائه خدمات پولی و بانکی و کمک به ایجاد و توسعه صنعت ICT کشور و همچنین ارائه خدمات بانکی و تأمین مالی خرد در حوزه روستا در اجرای برنامه های اقتصادی کشور از جمله اهداف این بانک است.

وی همچنین به بیان موفقیت های این بانک در سال گذشته پرداخت و خاطرنشان کرد: تأمین مالی بخش ICT و تأمین مالی خرد(روستایی) از اقدامات پست بانک در راستای اقتصاد مقاومتی محسوب می شود.

در ادامه این همایش قنبری، معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به سخنرانی پرداخت و عنوان کرد: به زودی شاهد تحولات عظیمی در پست بانک خواهیم بود.

وی با اشاره به شرایط به وجود آمده در فضای بين المللی بیان کرد: بانک های کشور به خصوص پست بانک باید ساختار خود را به روز کنند تا بتوانند از فضای به وجود آمده استفاده لازم را داشته باشند.

قنبری ضمن بیان اهمیت پست بانک در ایجاد کسب و کار در کشور گفت: باید بانک ها با استفاده از فناوری های به روز خدمات خود را در خدمت رسانی به مشتریان گسترش دهند.

وی خاطرنشان کرد: امروز با توجه به نیاز به توسعه کسب و کار در کشور، پست بانک تنها بانکی است که می تواند در اشتغال و ایجاد کسب و کار تأثیر به سزایی داشته باشد.

بنابراین گزارش: در ادامه نشست تخصصی سلامت اداری و مبارزه با پولشویی برگزار و سپس دکتر واعظی به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت.
همچنین در ادامه پنل‌های تجزیه و تحلیل عملکرد۹۴، تبیین برنامه های عملیاتی و پروژه های بانک در سال جاری، فناوری اطلاعات و ادارات مستقل نظارتی برگزار می گردد.
گفتنی است: در روز دوم این همایش پنل‌های اقتصادICT و کسب و کارهای نوین، مدیریت شعب استانها و مناطق، روسای شعب، امور شعب و توسعه بازار، امور بین الملل،امور اعتباری و وصول مطالبات، امور مای و پشتیبانی و املاک، امور سازمان، منابع انسانی و رفاه و پنل اعضای هیات مدیره برگزار می شود.
شایان ذکر است: در مراسم پایانی همایش مذکور از مدیران و روسای شعب برتر با اهدا لوح و هدیه قدردانی و بیانیه پایانی ششمین همایش سراسری مدیران و روسای شعب بانک با رویکرد اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل قرائت خواهد شد.

5656

 

کلید واژه ها: شرکت پست -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-فناوری می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرآنلاین-فناوری منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.