ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

طعنه احمدی نژاد به منتقدانش: مخالفان شهید رجایی هم او را بی سواد خطاب میکردند

احمدی نژاد در سخنانش به طور غیرمستقیم منتقدانش را مورد هجوم قرار داد و گفت: با اینکه شهید رجایی صاحب علم و معرفت و در آن زمان از نظر علمی در مرتبه بالا بود، اما مخالفین بی مقدارش او را بی سواد خطاب می کردند. باشگاه خبرنگاران جوان: "محمود احمدی نژاد"  رئیس جمهور سابق برای شرکت و سخنرانی در یادواره شهید رجایی به قزوین سفر کرده است.
براساس این گزارش ؛ این سخنرانی ساعت 17 و 30 دقیقه آغاز شد.
*همچنین از یک ساعت قبل به شروع این مراسم حدود 200 نفر از قشرهای مختلف مردم در مسجد غدیر قزوین منتظر آمدن رئیس جمهور پیشین هستند و لحظه به لحظه به تعداد شرکت کنندگان نیز اضافه می‌شود و  برگزارکنندگان هم در حال توزیع بروشور و روزنامه در بین مردم هستند.
*برروی یکی از این روزنامه ها  با تیتر درشت و قرمز رنگ "رجایی زمان مقدمت گلباران" نوشته شده است.
*ساعت 17؛ جمعیت انگشت شماری در مسجد نشسته اند. بنرهای خوش آمدگویی روی دیوارها نصب شده است.
*بنر آبی رنگ بزرگی که روی آن نوشته شده بود: بزرگداشت شهید رجایی و شهدای قزوین، پشت تریبون اصلی مراسم نصب شده بود.
*پوسترهای احمدی نژاد با عنوان " مقدم احمدی نژاد گلباران" میان مردم توزیع می شد.
*جمعیت آرام آرام رو به افزایش بود. گلایه هایی از گوشه و کنار از سوی مردم بلند می شد که ساعت نزدیک به سخنرانی است اما هنوز خبری نیست
اعتراض جوانان قزوين به احمدی نژاد اعتراض جوانان قزوين به احمدی نژاد اعتراض جوانان قزوين به احمدی نژاد
*کمتر از بیست دقیقه به سخنرانی مانده است. بر اساس اعلام قبلی قرار بود، سخنرانی ساعت 18 آغاز شود اما بنابر اعلام جدید مسئولین برگزاری، سخنرانی ساعت 17 و 30 انجام می‌شود.
*با یکی از حاضران داشتم صحبت می کردم. نظرش درباره احمدی نژاد را پرسیدم، پاسخ داد: ما که قبولش داریم، بدا به حال کسایی ک قبولش ندارند!
اعتراض جوانان قزوين به احمدی نژاد
*تعدادی افراد که ظاهرا از حزب ندای ایرانیان بودند، بیرون از مسجد تجمع کرده اند که با هدایت نیروهای انتظامی به 300 متر دورتر از مسجد به بوستان معلم منتقل کردند.
*جمعیت به نزدیک هزار نفر در درون شبستان مسجد می رسد. بیرون از مسجد هم دست کمی از درون ندارد.
  اعتراض جوانان قزوين به احمدی نژاد اعتراض جوانان قزوين به احمدی نژاد 
ساعت نزدیک 6است؛ هنوز خبری از احمدی نژاد نیست. مداحی درباره مدافعین حرم و کارشکنی رژیم آل سعود در مسائل منطقه ای در حال پخش است.
بلندگوها طوری در خیابان "دانشگاه" تعبیه شده اند که صدای داخل مسجد در سراسر آن شنیده می شود.
اعتراض جوانان قزوين به احمدی نژاد
*روح الله عباسپور و رجب رحمانی نمایندگان پیشین بویین زهرا و تاکستان در مجلس در مسجد دیده می شوند. این دو امسال به مجلس راه نیافتند.
اعتراض جوانان قزوين به احمدی نژاد
*احمدی نژاد و نامه دو نامی هستند که با هم گره خورده اند. هر جا احمدی نژاد باشد، سر و کله نامه و دستی برای نامه نگاری پیدا می شود. فردی در میان مردم می چرخد و نامه ها را جمع آوری می کند.
اعتراض جوانان قزوين به احمدی نژاد
ساعت 18:40دقیقه؛ احمدی نژاد وارد مسجد می شود. شعارهایی که به گوش آشنا هستند ناگهان بلند می شود. صلی علی محمد بوی رجایی آمد. به جون  هر چی مرده احمدی برمی گرده.
برنامه رسما با حضور احمدی نژاد سر و شکل می گیرد. تلاوت قرآن آغاز می شود. احمدی نژاد دست به سینه و با نگاهی به رو به رو کنار تریبون ایستاده است.
احمدی نژاد در ابتدای صحبت های خود ضمن تقدیر از مردم قزوین، مثل همیشه پیرامون عدالت و تفاوت حکومت های مردمی و غیرمردمی صحبت کرد.
اعتراض جوانان قزوين به احمدی نژاد اعتراض جوانان قزوين به احمدی نژاد اعتراض جوانان قزوين به احمدی نژاد
احمدی نژاد در ادامه با اشاره به مختصات حکومت های غیرالهی گفت: در حکومت های غیرالهی و غیرمردمی تحقیر داشته های ملت و بزرگ نمایی قدرت سلطه گران به روشنی قابل مشاهده است. می گویند حد ما همین است؛ توقع زیادی نداشته باشید.
وی در ادامه کنترل کردن سطح خواسته های مردم را از دیگر ویژگی های حکومت های غیرمردمی برشمرد و گفت: چون این حکومت ها توانایی ظرفیت سازی برای رشد استعدادهای مردم را ندارند، اصرار می کنند که سطح مطالبات را پایین نگه دارند.
احمدی نژاد در ادامه افزود: در حکومت های غیر مردمی تامین بخور و نمیر و زندگی روزمره مردم به یک مشکل اساسی تبدیل می شود. این سخنان تکبیر مردم را در پی داشت.
تعدادی از جوانان با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضمون دروغ با هاله نور معنا پیدا کرد و 16 میلیاردی که احمدی نژاد بخشید، کجاست؟ مقابل مسجد الغدیر، به حضور رئیس دولت های نهم و دهم واکنش نشان دادند.
اعتراض جوانان قزوين به احمدی نژاد
احمدی نژاد در ادامه سخنانش به طور غیرمستقیم منتقدانش را مورد هجوم قرار داد و گفت: با اینکه شهید رجایی صاحب علم و معرفت و در آن زمان از نظر علمی در مرتبه بالا بود، اما مخالفین بی مقدارش او را بی سواد خطاب می کردند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.