ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اتحادیه اروپا تحریم‌های سوریه را یکسال دیگر تمدید کرد

اتحادیه اروپا پارلمان اتحادیه اروپا تحریم‌های تحمیلی علیه سوریه را یکسال دیگر تمدید کرد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از روسیا الیوم، اتحادیه اروپا امروز جمعه تحریمهای خود علیه سوریه را تا یکم ژوئن سال 2017 میلادی تمدید کرد.

در بیانیه اتحادیه اروپا آمده است که تمدید تحریمها علیه سوریه در راستای قطعنامه های پارلمان اتحادیه اروپا علیه این کشور که دسامبر سال 2014 میلادی به تصویب رسیده، صورت گرفته است.

یک منبع دیپلماتیک در اتحادیه اروپا امروز گفت که بخشی از این تحریمها اقتصادی و بخشی نیز تحریم علیه اشخاص است.

اتحادیه اروپا اعلام کرد: این تحریمها شامل تحریمهای نفتی، محدودیتهای تحمیلی علیه سرمایه گذاری در سوریه، بلوکه کردن دارایی های بانک مرکزی سوریه، تحریم تکنولوژی و ادواتی که می توان از آن برای سرکوب مردم استفاده کرد، اینترنت و تلفن می شود.

اتحادیه اروپا همچنین داریی های حدود 200 شهروند سوری  و 70 هیئت اعتباری در بانکهای این اتحادیه را بلوکه کرد.

اتحادیه اروپا تاکید کرد که به حمایتهای خود از گروه بین المللی کمک به سوریه برای حفظ آتش بس در این کشور و تلاشهای لازم برای از سرگیری مذاکرات سوری سوری ادامه خواهد داد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.