ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ساخت آزادراه کرمانشاه-همدان به ایتالیایی‌ها واگذار می‌شود

آزاد راه معاون برنامه ریزی و اقتصاد حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی از نهایی شدن قرارداد ساخت آزادراه همدان-کرمانشاه با شرکت ایتالیایی تا روز شنبه (هشتم خرداد) خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، امیر امینی در نشست با استاندار کرمانشاه، اظهار کرد: خوشبختانه شرکت ایتالیایی اهتمام جدی برای این کار دارد و مذاکرات تا اینجای کار به خوبی پیش رفته و تا روز شنبه (هشتم خرداد) این مذاکرات و قرارداد پروژه نهایی می‌شود.

امینی در خصوص مسیر این آزادراه و عبور آن از شهرستان سنقروکلیایی، گفت: انتخاب مسیر با خود سرمایه گذار است و قطعا آزاده راه از مسیری عبور داده می‌شود که ترافیک بیشتری دارد و سرمایه گذاران ایتالیایی باید در زمینه انتخاب مسیر این آزادراه خودشان به نتیجه برسند.

معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: همچنین ایتالیایی‌ها برای ساخت آزادراه از بازرگان تا بندرامام(ره) وارد مذاکره شده‌اند که مسیر کرمانشاه-خرم آباد نیز در دل این آزادراه قرار دارد.

امینی اظهار کرد: قرار است این سرمایه گذاران با سازمان راهداری توافق کنند تا در نهایت بتوانیم بصورت BOT یا BLT این پروژه را احداث کنیم.

انتهای پیام//

 

[ منبع این خبر سایت تنسیم-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.