ساخت آزادراه کرمانشاه-همدان به ایتالیایی‌ها واگذار می‌شود

آزاد راه معاون برنامه ریزی و اقتصاد حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی از نهایی شدن قرارداد ساخت آزادراه همدان-کرمانشاه با شرکت ایتالیایی تا روز شنبه (هشتم خرداد) خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، امیر امینی در نشست با استاندار کرمانشاه، اظهار کرد: خوشبختانه شرکت ایتالیایی اهتمام جدی برای این کار دارد و مذاکرات تا اینجای کار به خوبی پیش رفته و تا روز شنبه (هشتم خرداد) این مذاکرات و قرارداد پروژه نهایی می‌شود.

امینی در خصوص مسیر این آزادراه و عبور آن از شهرستان سنقروکلیایی، گفت: انتخاب مسیر با خود سرمایه گذار است و قطعا آزاده راه از مسیری عبور داده می‌شود که ترافیک بیشتری دارد و سرمایه گذاران ایتالیایی باید در زمینه انتخاب مسیر این آزادراه خودشان به نتیجه برسند.

معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: همچنین ایتالیایی‌ها برای ساخت آزادراه از بازرگان تا بندرامام(ره) وارد مذاکره شده‌اند که مسیر کرمانشاه-خرم آباد نیز در دل این آزادراه قرار دارد.

امینی اظهار کرد: قرار است این سرمایه گذاران با سازمان راهداری توافق کنند تا در نهایت بتوانیم بصورت BOT یا BLT این پروژه را احداث کنیم.

انتهای پیام//

 

[ منبع این خبر سایت تنسیم-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ساخت آزادراه کرمانشاه-همدان به ایتالیایی‌ها واگذار می‌شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.