ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بختیار را همان بختیار رحمانی آماده می خواهیم!

سرمربی استقلال از هافبک نفوذی تیمش توقعات زیادی دارد. خبر ورزشی: علیرضا منصوریان این روزها جدی تر از هر زمان دیگری کارش را پیگیری می کند و حتی از نظر روانی روی بازیکنان کار می کند. او به صورت جداگانه با بازیکنان استقلال صحبت می کند. از رحمتی بگیرید تا حیدری و حتی بازیکنان جوان. منصوریان به دنبال آن است که علاوه بر تمرین، از نظر روحی هم شرایط بازیکنان را بهتر کند و به قول معروف، از هر کلکی برای حل مشکلات تیمش استفاده می کند.  او اخیرا صحبت هایی هم با بختیار رحمانی هافبک نفوذی نامی تیمش داشته است. بختیار تا قبل از حضور در استقلال فوق العاده بود. در اواخر فصل گذشته برای تراکتورسازی بازی های درخشانی انجام داد اما این فصل در استقلال و تا اینجای کار، توقعات را برآورده نکرده است. هر چند او در اکثر حملات استقلال نقش ایفا کرده ولی می داند توقعات از خودش بالاتر از این حرف هاست.  اتفاقا منصوریان هم صحبت هایی با این بازیکن داشت و رو به او گفت: «من بختیار را، آن بختیار آماده ای می خواهم که قبلا دیده بودیم. می دانم توانایی ات بیشتر از این حرف هاست به همین خاطر دوست داریم خیلی آماده تر از این باشی.» بختیار هم تاکید کرده در صورتی که مشکل بدنی اش حل شود، به طور قطع می تواند همان چیزی باشد که منصوریان و هواداران می خواهند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.