ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

شکست والیبال جوانان ایران مقابل بزرگسالان اسپانیا

شکست والیبال جوانان ایران مقابل بزرگسالان اسپانیا ورزش > والیبال - تیم ملی والیبال جوانان ایران در دومین مسابقه دوستانه و تدارکاتی خود در اسپانیا مغلوب تیم ملی بزرگسالان این کشور شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ملی پوشان جوان کشورمان در ادامه اردوی آمادگی خود در شهر پالنسیای اسپانیا به مصاف تیم ملی این کشور رفتند.
اسپانیایی ها تمهیدات گسترده ای را برای این مسابقه تدارک دیده بودند که چاپ پوستر این دیدار و نصب در نقاط مختلف شهر پالنسیا از جمله آنان است.
شاگردان بهروز عطایی در این مسابقه دوستانه سه بر یک مغلوب حریف سرسخت خود شدند. ملی پوشان ایران در ست دوم این مسابقه 25 بر 14 به پیروزی رسیدند اما در ست های اول، سوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 19، 25 بر 19 و 25 بر 23 مغلوب حریف شدند.
تیم ملی والیبال جوانان، این مسابقه را با ترکیب جواد کریمی، رسول آقچه لی، طیب عینی ثمرین، علی اصغر مجرد، اسماعیل مسافر، امیر حسین اسفندیار و اسماعیل طالبی خامنه آغاز کرد. در ادامه نیز محمود رسولی، علی رمضانی، میربابک موسوی و بیژن براتی طرقی به زمین مسابقه رفتند.
سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران در مجموع این دیدار را خوب ارزیابی کرد و گفت: تجربه تيم ملی والیبال اسپانيا سبب پيروزى آن ها شد.
بهروز عطایی تصریح کرد: در ست چهارم رقابت نزدیکی با تیم ملی اسپانیا داشتیم اما چند اشتباه فاحش داورى پیروزی را برای تیم میزبان تسهیل کرد.
تیم ملی والیبال جوانان ایران شب گذشته در جدال با تیم جوانان اسپانیا سه بر صفر به پیروزی رسید و روز جمعه در آخرین روز اقامت خود در شهر پالنسیا به مصاف تیم امید این کشور خواهد رفت.
تیم ملی والیبال جوانان ایران در اسلوونی نیز سه مسابقه برگزار کرد و موفق به شکست حریفان تدارکاتی خود (تیم های جوانان و امید اسلوونی) شد.
تیم ملی والیبال جوانان خود را برای حضور شایسته در هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان زیر 20 سال پسر آسیا که از 19 تا 27 تیرماه به میزبانی چین تایپه برگزار می شود، آماده می کند.

43 43

کلید واژه ها: والیبال -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرآنلاین ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.