ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آغاز قریب‌الوقوع نبردنهایی بازپس‌گیری شهر «فلوجه»

رئیس سازمان بدر عراق در سخنانی اعلام کرد: نبرد نهایی برا بازپس‌گیری شهر «فلوجه» در استان الأنبار طی روزهای آینده و نه هفته‌های آتی، آغاز خواهد شد. آفتاب :  «هادی العامری» رئیس سازمان بدر عراق در سخنانی اعلام کرد که نبرد نهایی بازپس گیری شهر «فلوجه» واقع در استان الأنبار به زودی آغاز خواهد شد.
بر اساس این گزارش، وی در این خصوص تصریح کرد: اینکه گفته می شود نبرد نهایی تسلط بر فلوجه طی هفته های آینده کلید می خورد، درست نیست.
به گزارش مهر به نقل از شبکه سومریه نیوز،العامری در ادامه اظهارات خود تصریح کرد: مرحله اول عملیات آژادسازی شهر فلوجه که روز دوشنبه گذشته آغاز شد، اکنون رو به پایان است.
رئیس سازمان بدر عراق همچنین از شیوخ عشایر در استان الأنبار خواست تا به طور کامل با نیروهای مسلح در مبارزه با تکفیریها همکاری کنند.
شهر فلوجه در ۶۹ کیلومتری غرب بغداد، نخستین شهر عراق است که زمستان سال ۲۰۱۴ به اشغال تروریست های داعش درآمد و یکی از دو پایگاه اصلی باقی مانده این گروه تروریستی در عراق است.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آفتاب نیوز-پربیننده ها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.